Ženy Big Bash League sa teší veľkému publiku počas otváracieho víkendu

Otváracie kolo skončilo s ranou, s presláveným big-biť West Indies cesto Deandra Dottin rozbíjať neporazených 60, najvyššie skóre z víkendu, v piatich víťazstvách Brisbane Heat je víťazstvo nad Sydney Sixers.Hurricanes a Strikers krieda otvorenie vyhráva v Ženy Big Bash Prečítajte si viac

Obhajcovia šampiónov Sydney Thunder stratili svoj úvodný stávková kancelária Unibet zápas do Melbourne Stars o šesť behov, a to aj napriek elegantnej 47, ktorá nie je z Harmanpreet Kaur, prvého indického hráča WBBL.

Hobart Hurricanes a Perth Scorchers rozdelili svoje dve série zápasov, rovnako ako Adelaide Strikers a Melbourne Renegades.

Viac ako 6 000 tisíc ľudí sa počas víkendu ukázalo na North Sydney Oval, aby sledovali šesť úvodných zápasov, na ktorých sa zúčastnilo všetkých osem tímov .

Zápas medzi Thunderom a hviezdami, počnúc o 17:15 AEDT, získal podľa Mediaweek národnú priemernú televíznu televíziu na sieti Ten-to-air Network Ten 386 000.

prvýkrát sa predstavil samostatný ženský športový zápas ha Vysielali sa v hlavnom vysielacom čase na primárnom kanáli komerčnej bezplatnej leteckej siete.

Skorší vysielací zápas v dvojitej hlavičke na North Sydney Oval medzi Adelaide Strikers a Melbourne Renegades započítal 267 000 divákov.

Boli to povzbudzujúce čísla pre Kriket Austráliu a Network Ten v druhej sezóne WBBL, pričom riadiaci orgán sa snažil zarobiť na obrovskej popularite formátu Twenty20, keď budú ďalšie práva médií BBL-WBBL. pre graby z sezóny 2018-19.

„S priemerným publikom sme boli absolútne potešení,“ povedal Sutherland pre AAP. „Je len ukázať, že v lete ľudia nemôžu dostať dostatok kriketu.Ale zároveň si ľudia naozaj športove stávky uvedomujú, že ženský kriket je skvelá zábava a chcú sa naň pozerať. “

Sobotňajšie televízne čísla WBBL zakrivili čísla A-ligy na voľnej nohe a na internete. Pay-TV v piatok av sobotu.

Dottin okrem toho, že Perth je austrálsky zástupca Elyse Villani bol jediný hráč, ktorý prešiel cez víkend cez 50.

Renegádi ‘elegantný 18 rokov starý allrounder Sophie Molinuex vynikla v oboch tímových hrách cez víkend a vyzvala ju, aby jej kapitán a novozélandský medzinárodný wicketkeeper Rachel Priest vyhlásili: „Ak nie je čoskoro v Aussie, potom niečo nie je v poriadku.“

< S> Sutherland sa cítil, že novo vznikajúci austrálsky talent, ako napríklad Molineux, profitoval z hrania po boku ostrieľaných medzinárodníkov.

„Naši mladí austrálski štátni hráči získavajú skúsenosti s hraním s niektorými z najlepších hráčov na svete a môžete ich vidieť Sutherland povedal: “Len sledujete Sophie Molineux.” dnes hrala štyri bránky a dokončila hru (28 nie mimo) a je v ich pálke s [England international] Danni Wyatt, čo je pre ňu skvelý zážitok. “

Rate this post