Zacha második alkalommal futott egymás után, Mrázek nyerte az utolsó pillanatot

Neuvirth utóbbi mérkőzést vezető Flyers , mert a versenyző Brian Elliott, a műtét után, és akkor kiszorul egy másik, amíg a március végén. Huszonkilenc cseh kapus csatlakozott vasárnap a negyedik alkalommal a sorban a kezdetektől a mérkőzés, az előző három kezdődik söpör Philadelphia öt pont.

A híres Madison Square Garden, de az első fizetős már a második percben, és a nyitás harmadát Rangers még kétszer is felülkerekedett.

A szünet után egy röplabda értékelése állt 3: 3 Alex Lyon, és a fennmaradó 26 fordulóban csak egyszer beváltása. A klub szerint Neuvirth sérült az alsó testben.

A gyengélkedőn jelenleg is egy alternatív New York Ondrej Pavelec, aki képviseli a gazdaság úgynevezett Alexandar Georgejev.Azonban nem kapott nagyobb lehetőséget, még a vasárnapi lőfegyverek alatt sem.

Az összes hazai meccs Henrik Lundqvist volt. De nem fog jól emlékezni, ha összesen hét póker van a neten. Fárasztott főként Claude Giroux és Travis Konecny. Mindketten hozzájárultak a meccs győzteséhez, három ponttal a gól és a két segítő számára. Giroux a jubileumi 200. gólt szerezte az NHL-ben.

Annak ellenére, hogy a nagy számú kaput nélkül maradnak időpontban Radko Gudas (20:30 1 4 felvétel), valamint a vezető a termelékenység cseh verseny James Voráček (17:13, +/- 0, 2 rakéták ).

szombaton ütöttek ellen Tampa Bay vasárnap rúgni Zach Pál örvendezett, hogy módosítsa a cél ellen Carolina .Mindkét megegyezik a New Jersey közel jött a győztes vége és általában ünnepelte az elmúlt négy megkezdődik.

A jég, a Hurricanes voltak a Devils közel siker már a rendes játékidőben, de a hazaiak kétszer sikerült összehasonlítani pontszámot. Miután cél számú tervezet vedd utolsó Nico Hischiera a hatalmi játék a 11. percben egyenlített az első 27 perc, Teuvo Teräväinen.

Mielőtt belemennénk a második kabin, azonban jött a híres pillanatban említett Zach (16:31, 1 + 0, 1, 1 lövés), ahonnan gyors outnumbering a hatodik évad cél befejező művelet a nyitott kapu után egy nagy derék John Moore. Carolina visszatért a játékba 59-ben.perc, amikor a végső nyomást, hogy sikerül Jeff Skinner.

A meghosszabbítás azonban meghatározóak voltak mondjuk a termelékenység vezető New Jersey Taylor Hall, aki 65 perc alatt megnyerte métely kiterjesztette a pont széria a 18. mérkőzés a sorban.

Michal Neuvirth Philadelphia sérülés miatt vasárnap játék nedochytal, a Detroit Petr Mrazek kapujában állt a mérkőzés, azonban eléri a végpont nyereség. A Red Wings üdvözölte haza A Little Caesars Aréna Toronto , amely köszönhetően a két gól beragasztott mindössze 18 másodperc 28 perc blockbuster visszapattant 1: 2.

A cseh kapus gyors James van Riemsdyk és Mitch Marner legyőzte. A harmadik helyen azonban a hazai csapat visszatért a tapasztalt Henrik Zetterberg 2: 2 vezetéséhez.Amikor megnézte a szétválás pontot és egy játék a túlóra, átnyomni időben 59:29 támadó tehetség Maple Leafs Auston Matthews 2 – 3.

Miután megnyerte a bedobás a támadó zónában vezetni a sarokban a pálya Mrazek William Nylander, és a végén helyettesítette a kész Matthews bal karját, aki a mozgó Mrázka kapujának felső sarkát sújtotta. A cseh kapus 34 lövésből 31-et vett fel és a mérkőzés harmadik sztárját választotta. Előre Martin Frk, valamint a meghívott védelmi Roman Polák maradt csak körében csere.

A nagy formában a védők játszott el az elmúlt két Stanley Kupát jégkorong játékosok Pittsburgh . Miután vasárnapi győzelem, 5: 2 Ice Columbus szerzett teljes pontot az ötödik alkalommal a sorban és a homlok Metropolitan Division sikerült Washingtonban.Az előző tízben csak két gyilkos talált. Az egyensúly az utolsó ellenfél épp az ellenkezője, amikor a Blue Jackets uhrál csak két győzelem az elmúlt tíz játékot.

Penguins nakročili siker már az első időszakban nyertek 3: 1. Tizenkettedik alkalommal lépett be a csatár, Riley Sheahan. Cseh képviselője a csapat győztes Dominik Simon (06:53, +/- 0) az elmúlt mérkőzések az elit alakulatok Sidney Crosby csökkent a negyedik sorban, és elment scoreless negyedik alkalommal egymás után. A negyedik hazai Blue Jackets miss változtatni egy másik cseh, center Lukas Sedlak (07:06, +/- 0, 2 kép).

A harmadik mesterhármas a szezon negyedik átfogó, kezdve a karrier az NHL Nap Edmonton offenzíváján Edmonton Connor McDavid.Nagy teljesítményének köszönhetően a vasárnapi Oilers vezette a Colorado 4: 2-es győzelmét. A kanadai csillag javult 69 pont, és jelenleg az övé mögött harmadik orosz duó – Evgeni Malkin a Pittsburgh (70 pont) és Nyikita Kučerov Tampa Bay (77 pont) – Table termelékenység, győzött az elmúlt évben.