Vydra először október óta futott. Kalas veszi a sorsot, Skalák volt a győzelem

A cseh labdarúgók a második angol bajnokság 36. fordulójában voltak a csapatok pontszerzésében. Matěj Vydra megnyitotta a mérkőzést Prestonnal, de 74 percen belül helyére került, Derby pedig végül egy győzelemben ért véget. Az egész játékot játszott Tomáš Kalas, akinek Fulham megmentett egy pontot a legyengült Leeds és a beállítások, míg Jiří Skalák játszott az egész mérkőzés a pályán az utolsó Roterhamu ahol Brighton nyert 2: 0 és a csere után az első Newcastle volna neki elvesztése csak három pontot. </P >

A reprezentatív csatár Matěj Vydra lett a legdrágább derbi a klub történetében nyáron, de nem tudott túl sokat szerezni. Egy ígéretes kezdet után öt hónapig várt. A játék 50 perccel volt, amikor Derby áttörte a groteszeket.Úgy tűnik, hogy csapata három pontot hoz, de a vendégek a negyedik percben rendeződtek. A Derby a tizedik helyen 10 pontot veszít a play-off versenyeken. Jobb, ha a Fulham, amely Tomas Kalaš védelem is kötve 1: 1 Leeds és a rájátszás veszít öt pont.

Jiří Skalák hat mérkőzést ugrott az alapegység Brighton és aktív teljesítmény hozzájárult győzelem 2: 0 az utolsó Rotherham mezőben. Második helyen Brighton hat ponttal vezet az üldözők fölött. Derby – Preston 1: 1 ( Matthew Vydra perces pontozással) Fulham – Leeds 1: 1 ( Tomáš Kalas Fulham játszott az egész mérkőzés), Birmingham – Wigan 0: 1 Blackburn – Cardiff 1: 1, Bristol C. – Norwich 1: 1, Huddersfield – Aston Villa 1: 0, Ipswich – Wolves 0: 0, Nottingham – Brentford 2: 3 QPR – Barnsley 2: 1, Rotherham – Brighton 0: 2 (Jiří Skalák játszott Brighton teljes egyezés) Sheffield Wednesday – Burton 1 : 1, Olvasás – Newcastle 0: 0.

<p style = “text-align: center;