Vuelta: A bukás a végén és a győztes listája a Quick-Step-ban. Slavil Trentin

A spanyol Vuelta negyedik szakaszának kezdete előtt nevezte el a nevét.

“Matteo Trentin nagy kedvenc lesz. Stabilja jó kiindulópont, “gondolta John Degenkolb, a Sprint’s Trek csapat reménye. “Nem érzem jól magam. Ez lesz átkelőhely számomra “- tette hozzá.

Míg Trentin sürgette csapattársa, Lampaert vasárnap, ő volt az első kedden.

A belga gyorslépéses állomás nagyon technikailag a Tarragonában nézett ki. Az utolsó öt kilométerben, amely öt körforgalmat és néhány éles fordulatot ajánlott fel, elhozta Julian Alaphilippe főcsomagját.Őt Yves Lampaert váltotta fel, majd Trentin volt a harmadik a játékban.

“Úgy döntöttünk, hogy ma megyünk,” mondta az olasz célpontnak.

Amikor Lampaert lemondott, Trentin egy ideig múlt José Lobato mögött. De háromszáz méterrel a cél előtt lőttek, és a spanyol ellenére sikerült nyerni. Mindhárom Grand Tours-ről elnyerte a győztes kalap-trükköt.

“Nagyszerű csapatmunkát végzett. Nem volt könnyű, de megosztottuk a szerepünket. Julian jól ment a technikai folyosóra és jó helyzetben voltam – mondta a 28 éves olasz.
Közvetlenül a semleges zóna előtt elindult a Movistar Dani Moreno, aki a jelenlegi osztályozás előtt volt a 14. helyen.helyezze a veszteség 01:20 perc és Domenico Pozzovivo, kilencedik a veszteség 43 másodperc.

A spanyol végre a motoron, és jött a célba Mank 01:38 perccel lemaradva a győztes. Az összesített ranglistán a legjobb helyezett Movistar versenyző a 27. helyre esett, még ebben a szakaszban.

A Pozzovivovi, az egyik vezetője a csapat AG2R, azonnal visszavonta trió kollégák. De még nem tudták megállítani a végső veszteséget 3:25 percig. Az átfogó osztályozásban a finom olasz 33 helyen szerepel.

A negyedik szakasz után semmi nem változtat a vörös-jersey mérkőzésen. Továbbra is vezet Chris Froome (Sky), két másodperccel megelőzve David De La Cruz (Quick-Step), Nicolas Roche (BMC) és Tejayem van Garderen (BMC).