Tomer Hemed treble küldi Brighton második helyezett Fulham

Tomer Hemed első angol trükkje az angol labdarúgásban segített Brightonnek a második meccsessel a bajnokságon egy 5-0-os otthoni győzelmével a Fulham ellen.

Az izraeli csatár kétszer szerezte meg az első fél, egyszer a büntetőhelyről, míg a kapitány Bruno a szünetet követően röviddel a Seagulls harmadik góljához ért. Hemed 10 percet töltött a francia szélvédő Anthony Knockaert-szel, aki befejezte Albion legnagyobb szezoni győzelmét.

A Brighton, aki most már biztos maradt a play-off-ban négy játékkal, Middlesbrough, akiket az utolsó napon látogatnak meg. Albion egy sziklás starton keresztül jutott Fulhamba, aki magabiztosan kezdett.Ross McCormack a kilencedik percben kipróbálta a győzelmét, amelyet a korábbi kapus David Stockdale tartott.

A korábbi England midfielder Scott Parker, aki az első gólt két év alatt Fulham 2-1 a győzelem Cardiff ellen, három perc múlva távozhatott. Fulham kapusa, Marcus Bettinelli majdnem elkapta, amikor az izraeli nemzetközi Beram Kayal mély keresztet hozott a távoli posztra, és lassan reagált a támadás előtt. a labda a bár fölött.

Albion középpontja Connor Goldson félre átjutott az oldalán, egy tisztás fejléccel, miután a volt Tottenham középpályás Jamie O’Hara elkábított keresztet küldött a közeljövőbe. / p>

A Seagulls az Amex Stadionban ünnepi ünnep óta ünnepelt a félórán, amikor a Hedd a szezon negyedik célját a megdöbbentő büntetésnek köszönheti.

Manchester United lángoló James Wilson, oldalra állítva Knockaertrel együtt Richard Stearman védője jobb, és bár volt kapcsolat, úgy tűnt, hogy könnyedén távozhat a Fulham 2000-es utazási rajongó előtt. Hemed lépett fel, hogy rosszul küldte Bettinelli-t, és négy perc múlva ismét célba érjen hogy 10 perccel a Knockaert-től szabadrúgásba dőlt.

Fulham, mégis, hogy egy tiszta lapot tartson távol otthonától, mivel Slavisa Jokanovic edzője decemberben vette át magát, Lewis Dunk kénytelen volt Bettinellit megmenteni, és az őrző később bátran búcsúzott, hogy megtagadja a Wilson támadását.

Kilenc perccel a szünet után, amikor a kapitány Bruno a szezon első szakaszát a közeli távolságból szerezte.Bettinelli lassan jött ki, amikor a cseh nemzetközi Jiri Skalak eljutott egy sarokba, és Bruno gyorsan reagált az alacsony bal lábú lövésre.

Stockdale A 16. évad tisztán tiszta lapja volt a korábbi klubja ellen, és a második félidő közepén a helyettes Lasse Vigen Christensen-t célozták meg.

Hemed kezdetben tagadta a kalapját, amikor Wilson ügyesen játszott csak Bettinelli számára, hogy elterelje magát, hogy megmentse a combját. Fulham ismét fenyegetőzött, amikor a középpályás Emerson Hyndman lőtt a doboz széléről, és Stockdale elernyedte a labdát a bár fölé.

De Hemed 10 perccel befejezte a hármas 10 perccel azután, Dale Stephens lőtt egy lövést a területre.A szélső Knockaert három perccel befejeződött a kayal-i átadás után.