Teplický ligový nástup? Sem jó, sem rossz, Phillo szerint

“Nem jó vagy rossz. Azt persze, ezek a pontok több mérkőzést, de még mindig van egy csomó, és mi keményen dolgozunk, hogy a lehető legteljesebb, „ígérte Teplice középpályás Martin Fillo után vasárnap otthon döntetlen 1: 1 Jablonec. „Ez egy veszteség két pontot, a játék akartunk nyerni is, de sajnos a végén boldogok lehetünk még pont,” elismert Fillo, akinek Teplice A büntetés mentette döntetlenre.

Sokáig úgy tűnt, hogy a végeredmény nem több gólt, de 80 perc tolni Jablonec Mihálik és Glazer kezdődött a harc az idővel. Öt perccel a Hübschman vége előtt elrontotta a váltakozó Červenka és Fillo lelógott Hrubý-t.Büntetés mert bár az első felében leégett egy nagy esélye volt, így teljes egészében a legjobb hangulatban.

„A büntetés azt kívántam, és ez valószínűleg gyáva az, hogy azt mondják, hogy ez nem fog menni. Úgy éreztem iránta, és hála az égnek, hogy én adtam neki. „Elszalasztott lehetőség az első felvonás De Fillo hibás.

” Sajnálom, mert vezetett, és hogy alkalmazkodni a játékstílusa, és minden bizonnyal a mérkőzés könnyebb volt. Az esélyeim óriásiak voltak, egyértelműen hiba, hogy nem adom neki. De sajnálom a két pontot. Másrészt, még mindig sok a mérkőzést, és remélem, hogy javulni fog. „

Arcade De Teplice nem néz ki rosszul. “Nem játszunk rossz labdarúgást, de Jablonec ellen több cél is volt.És talán még a béke utolsó harmadában a mérkőzés, amikor tudtunk foglalkozni bizonyos helyzetekben jobb „, Fillo látta.

A játék Teplice nem valószínű, hogy tetszik, és tréner Daniel Smejkal, aki mindig tét ugyanazt az alapvető tizenegy. „Játszottunk már olyan tavaly, az edző nem magasabb is. Persze, ez nem túl jó fiúk, akik nenastupují, de úgy gondolom, hogy ha játszani a játszótéren még mindig ott ugyanazok az emberek, így mančaft játszik. És ez nekünk ugyanúgy. Másrészt, aki egy bizonyos helyen.Ha valaki azt állítja, a rossz teljesítményt, és megy ki az üzletből. „

Talán már a következő mérkőzésen Ostrava lesz vezetőedző Smejkal kusza váltakozó Trubač vagy Cervenka vasárnap Teplice emelt.

“A játékban lévő játékosok biztosan megújították játékunkat, és segítettek nekünk legalább egy pontot szerezni. És ezt a játékmenet során figyelembe kell vennünk. De ez egy szánalom, „újra sajnálta Fillo, aki játszott el egy párbajt a karszalagot után váltakoztak Ljevakovič. “Öt perces túrázás volt, ezért nem veszem többé.”