Szlovákia vezet Svédország 2-0, Kliman nem játszik

Bratislava. “Nem tudtam kinyitni az ajtót, ez fáj. Overnight csuklóm eléggé duzzadt, „mondta Martin Kližan, ami nem hagyja, hogy kár az utolsó pillanatban a harc fenntartása a World Group a Davis Kupa Svédország ellen. A birkózásnak a deszkában kell lennie.

„Csütörtök este még nem szólt semmit, és képzett erős szolgálni,” mondta meglepetten Milos Mecir, aki vezetni cserélni szlovák Andrej Martin. Annyira váratlan volt az US Open után, és szintén otthoni csapatot mutatott be. Korábban kétszer játszott Ukrajnában.

“Tanultam reggel a kiképzés után, miután játszottam. Mielőtt, én csak két napig készül a páros, „mondta dvadsaťtriročný pozsonyi amely Klizan cserélje ki a bizottság.Martin kezdte nyerni otthon.

Az Isak Arvidsson meccsével kezdte úgy érezni, hogy 120. Martin 445. helyen van magasabb, mint svéd ellenfele. A szlovákiai tenisz játékos figyelmesen, minimálisan tévesen játszott, és jó mozdulatot tett a neten, így nehézségek nélkül szerezte meg a kezdeti két szettet.

Arvidsson sikerült valamelyest dramatizálja a találkozó csak a harmadik szettben, amikor ő volt a pontszám 4: 4 két brejkbaly, de szlovák állam fordult Gem szerzett, majd a mérkőzés 125 perc után az eredmény 6: 2, 6: 3, 6: 4.

“Nagyon jól játszottam, de harmadszor úgy éreztem magam, mintha az ötödik napon voltam.Nagyon örülök, hogy háromban befejezem – mondta Martin.

Azt elismerte, hogy a szint a szorongás érezte az egész párbaj, de a legnagyobb elhalványult az első szettben, amikor megnyerte a második egy ellentámadást 4: 1.

“Andrei mutatott színes játékot és harcos is. Örülök, hogy megtette – felelte Mecier. A fiatal teniszezõ készen áll egy hosszú hétvégére, mivel Kliman mágneses rezonanciát vár.

“99 százalékot számítok, mivel Khelko megsérült.Kész vagyok játszani szombaton páros. „Páros nehéz lesz

Csak szuverén Martin nyerte a mérkőzést és Lukas Lacko, aki szükség nyerni 6: 2, 6: 3 és 6: 4 felett Markus Eriksson csak óra és negyven perc.

„Azt is kell nyerni. Örülök tudtam kezelni, mivel nemrég eltűnt díjat, bár néha én feleslegesen ideges. Ezért akartam kitalálni a mérkőzés alatt, „mondta Lacko.

„Ezek voltak a könnyebb test, szombaton, várjuk nehéz páros. Az jelölést még leülünk, mint Andrej volt keményebb edzés péntek reggel, mert várta, hogy csak akkor játszik páros.Ez attól is függ, hogy ki jobban illik Filip Poláškahoz “- tette hozzá Mečíř. Robert Lindstedt, Johan Brunström, szombaton 14 órakor csatlakozik Martinhoz és a Lackhez. SZLOVÁKIA – Svédország 2: 0 pénteki kislemez után