Safarova cseh Pliskova elsajátította a csata a negyeddöntőben van Strycova

A harmadik szerda belföldi eljárás nyerte Barbora Strýcová amely legyőzte szlovák rivális John penge 7: 6 (7: 3), 6: 1.

Barbora Krejčíková, aki eljött a versenyre, mint az ún. Szerencsés vesztes végül a 2. fordulóban elvesztése után Mónica Puig Puerto Rico 4: 6, 4: 6.

az utolsó játék, akkor a program szerda tizenhat Markéta Vondroušová elég tapasztalt ahhoz, hogy Samantha Stosur Ausztrália 3: 6, 4: 6.Csak bajnok US Open 2011, csütörtökön arc Nagybácsik.

Safarov adta Hradecka és most vár rá rivális Tajvan

Ismét hideg és szeles időben ment Safarova, aki befejezte az első fordulóban az idei sorozat öt vereség kislemez, az első kiugrás, de még mindig elmaradt. Soupeřce lett a második benyújtása az ötödik játék, és elnyerte a készlet. „A legfontosabb pillanat volt az állás 5: 4, ahol szolgáltam, és volt egy 0:40, de adtam három ász”, mondta Safarova.

Hradecka után az első szettet, ő hívott, és maradt egy gyógytornász masszírozni izmok nyaki gerinc.Megpróbált játszani, de miután két elvesztett gamech és egy fiftýnu lemondott a mérkőzést. Otthon

Letiltott nyak érzés reggel ébredés után. „Ez történt velem két hét múlva a harmadik alkalommal. Az első alkalommal a Fed Cup vasárnap reggel, de megjelent nekem, én játszottam hihetetlen mérkőzés, „eszébe a döntő páros győzelem az elődöntőben a Fed Cup Svájcban. Most Prágában, de ez sem segített nyugtató tablettát. „Ebben az időben ez egyre merev. Cserébe, még ha az a személy szolgált, így a probléma az volt, hogy néz ki. Próbáltam küzdeni ellene, de nem tudott, „mondta Hradecka könnyek.

” Minden játékos nem szép nyerni ezen a módon. A hideg időjárás, de ez könnyű megbántani „, mondta Safarova egy interjúban a bíróság.A harc a félkész ütköznek s Hsieh Su-Wei tajvani.

Karolína Plíšková kopogtatott Siniakovou és megy Giorgio

tizennyolc Világ Plíšková volt párbajt Siniakovou első szettet ellenőrzés alatt, de a pontszám 5: 2 ülésén edző Jiri Vanek nézett elégedetlen. “Nem is emlékszem erre, de még mindig panaszkodok valamire. Nem bánom, ha nem lesz két első egymást követő szolgáltatás. Felborítja néha rám tele szar „mondta Plíšková.

A második, hogy javítsa Siniaková próbál játszani az egész játékot egy csomó” nadrág „, de csak költség pártfogoltja. “Örülök, hogy csak akkor játszottam kétszázat ebben az időben, ez nagy segítség.Ráadásul kicsit fáradt voltam az ágyéktól, de jó lenne “- mondta Plíšková, aki Camila Giorgi-t várja a negyeddöntőben. “Nagyon veszélyes játékos. Teljes játékot játszik, de remélem, nem hagyom, hogy lõni engem. ”

A bácsinak hallania kell: legyen türelmes

A bácsi a Cepel-lel a 2: 5 pozícióból az első szettben megfordította a mérkőzést. “Először nem akartam hosszú csereprogramokba menni, ez hiba volt. Nem voltam türelmes, gyorsan próbáltam kilépni, ami nem az én játékom. Aztán felhívtam az edzőt. Meg kellett emlékeztetnem. Végül megnyertem a szettet. Ez volt a kulcsa az egész mérkőzésnek – mondta Strycova