Pilsen verte Liberec, Trinec ellen döntött Chomutov túlóra

Kane lőtt kétszer, és egyike volt a kulcsember Třince akkori helyezni a cél Peter Hamerlík. Pilsen újra ragyogott Svoboda, az ő két három gólt lőtt a hálózati játék játékok.

Chomutov benyújtott koncentráltabb, felelős a teljesítmény, de ezúttal ez nem volt elég a győzelemhez. Az első pillanattól osztályokon Ruzicka próbált találni hibátlan, Třinečtí nem egy erős és tolakodó védelmi érvényesíteni.

Az első cél tehát megvárta, amíg a 28. percben, amikor acélgyártó segített egy kis szerencsével. Fény YO csukló fűződő Cory Kane eltérített Chomutov védő John Rutt és Jan Laco nem tudta hirtelen változás sávok Puck reagálni.Főoldal kapus, de egyébként kezdőcsapat nagyszerűen újra deptal híres vadász steelworkers.

Másrészt, megvédte Peter Hamerlík tiszta lapot, amíg a 32. percben, amikor Vladimir Ruzicka szerzett fiatalabb ölelés után egy csodálatos labdát talált Michael Vondrka egy kalóz könnyen befejezte az üres kapuba.

eltelt pontosan 50 másodperc, és pad Třince rozdýchávat több volt kellemetlen ütés Huml Chomutov beálltunk a támadó zónában és a korong Davide jumper. Termelő szlovák igaza volt. 2: Az első Egy ilyen pont volt a második alkalom egy taxit.

Az acélgyártók úgy próbálja megoldani, de a hosszú szembe a nagy Laca. A vadászgörény egy hatalmas esélyt Rostislav Marosz. Amíg a 55.perc büntetni elvégre túl sok passzivitás hazai Vladimir Roth. A kiterjesztés látott több jó lehetőséget mindkét oldalán, a legnagyobb nem használt Chomutov Ruzicka.

A győztes és a határozott fellépés Daniel nád, Laco éles csukló lövés csak most kezdődött, és a korongot, majd továbbítja a hálózatra Kane.

az első időszak elteltével egyenes négy perccel lemaradva Lasáková küldte vissza kétszer kerék Ondrej Kratěna. Liberec gyorsan elvesztette két wickets idő 07:36 előtt Lukács hangsúlyozta Pilsen Půlpán. Hit a gyengülése a szlovák kapus blokkolók.

White Tigers de nem tették le a fegyvert, és visszatért a játék 1: 2 csökkent Jakub Valský.Egy pillanattal később, Tomas Svoboda szerezte, és ismét két gólt. Kapcsolat gól előtt az első szünet Petr Jelinek. És ő tolta emberhátrányban.

A második időszak már nyújtott nagyvonalú gólszerzési lakoma, habár Liberec kipróbált és fedett Pilsen lőtt 20 rakétát. Vett egy. Először azonban emelkedett 4: 2 a második beavatkozás pontos Freedom sajnálatos, mert az ő lőtt a nyitott ketrecben használt második hatalmi játék. At 25:24 csökkent fonák dorážkou Michal Bulíř.

Liberec kergette az egész játék, de nem lehetett Pilsen. Úgy döntött, a harmadik időszakban, szabadság a 48 perc alatt fejezte mesterhármast.Harminc éves csatár ismét lecsapott a numerikus előnye, átnyomni után KRATĚNOVÁ át. A vendégek nem menti vagy hosszú játék nélkül kapus, ellentétben az utolsó 6: 3 szerkesztette Dominik Kubalík.