Pilsen sikerült, a Sparta hét gólt szerzett. A Chomutov válság folytatódik

Vítkovice megerősítette, hogy harcolnak Sparta ellen: ezúttal hét gólt szerzett, nyert 7: 3-ra, legyőzve őt a hetedik egymást követő alkalommal. Ugyanakkor a harmadik helyre költöztek a táblázatban. Itt hagyta el Třinecet, aki nem vezetett párbajt Jihlava-ban és elvesztette a 0: 1-et plusz időben.

Chomutov rendszeres válságba esett, és a Pardubice 2: 5-es vesztesége után továbbra is asztalhoz esik, annak ellenére, hogy tökéletesen belépett a versenybe. Nem is Liberec, aki ezúttal hiába veti el Zlín veszteségét, ahol 3: 4 esett. A forduló utolsó fordulójában a Kometa Mlada Boleslav legyőzte a 4: 1-et. Plzeň 13 pontra osztotta a pontsorát, amelyből tizenkét győzelmet aratott. Az első és végül a győztes cél már az ötödik percben, amikor Sklenička nyert.De amikor meglátogatta Graňák adott időpontban 44:27 3: 2, kevesebb mint egy perc offset Hanzl. Amikor úgy tűnt, hogy a játék véget ér, Smoleňák elhatározta. Mountfield megerősítések 35 másodperccel a vége előtt doklepával kiüríteni után Bednárová pontos hívást. Otthon

A bíró, az egyetlen cél, elesett idején 61:10. A húszéves csatár, Lukáš Anděl gondoskodott róla. Dukla szerezte a negyedik alkalommal a sorban, amelyből három nyert egy helyet ő küldött köszönhetően jobb eredményeket az alsó extraleague Litvinov. Balance of Steelworkers legutóbbi teljesítménye az ellenkezője – nyert csak az egyik az elmúlt négy játékot. Otthon

Zlin szerezte a harmadik játszma utolsó hazai sorozat, amely nyert összesen hét pontot is nyert öt az utolsó hét mérkőzések .A fehér tigrisek azonban az elmúlt öt játék közül háromban kimentek. Zlín a 33. percben vezette a 4: 0-at, de végül aggódott a teljes pontszerzés miatt. A győztes gólt adtak Zdenek Okál. Otthon

Comet végződött sikertelen sorozat, amelyben nyolc közül hét játékot veszített. Másrészről, Mladá Boleslav nem játszott egymás után négyszer, és csak az utolsó öt párbajt nyert el. Brno az ötödik asztalnál maradt, Mladá Boleslav a kilencedik. A hazai sikerült köszönhetően invaluably belépő a játékot, ahol az ellenfél játszott mozgás, az élesség és pontosabb kombinációi. Otthon

Pardubice után három vereség éltették a győzelem. Dynamo a Petr Sýkora céljához és két góljához köszönhetően 10. helyre költözött.A kalózok egymás után negyedik alkalommal vesztettek el, és tizenhárom mérkőzésen hárompontos győzelmet várnak. A hazai csapat az első harmadban döntött, amikor 3: 1-re értek. Az első gólja a vendég Poletín, de aztán Chomutov esett.