Opava és Příbram menetelnek az elit között, mindkét csapat sikeresen küzdött

A szezon első felében nagyobb eséllyel esett Pardubice, de Petráň először csak a majd felvette a Smyret. Kapus Opava elpusztult és Mužíková lövés.

A vendégek jöttek, de belépését a második felében és a 50. percben, miután a pass Smolová tolt kapitány Kuzmanovic. A home equalizerek sikertelenek és a szomszéd asztalnál maradtak. Opava, majd kiterjeszteni nyerő széria, plusz az ötödik alkalommal a sorban neinkasovali.

Pribram a pályán, miután a hatodik Budejovice vezetett Grajciar cél, de a hazai a szünet előtt rendezni. A döntés hozta a 90. percet, amelyben a vendégek megnyerték a hetedik egymást követő győzelmet a Slepička ellen.Mivel az első Opava osztva Středočeský egész öt és hét pont a harmadik Hradec Kralove, aki nyert 4: 1 Vlašim.

Frydek Mistek fordult a mérkőzés Žižkov és megnyerése után 2: 1 siklik elhagyta a zenekart. A spanyolok a Štípkának köszönhetően nyolc órakor dobtak. A vendégek hamarosan kezdeményezték, de nagy esélyük volt. Akár 66 perc állandó röviddel azután jön Váradi.

A helyzetet bonyolítja, váltakozó Žižkovu Musa, aki megüt egy ellenfél az arcon és a kapott egyenes piros lapot. A Frýdek játékosai a 76-os hatalmi játékot használják.minute pontozták Tandir.

Třinec csak kötve a nyílás és tavasszal is nyert

Labdarúgók Třince csak felhívta 1: 1 arányban a korábban utolsó előtti Usti nad Labem, sőt az ötödik kísérlet, hogy megnyerje a tavasz. A táblázat még feljebb a harmadik helyre, míg az ellenfél gólt elhúzódott Vitkovice, ami a vereség után 0: 1 a tetőtérben Tabor utolsó.

Száj, bár ez volt az első félévben az aktívabb, de a vezető hazament amikor Juvena belépett a 40. percbe. A vendégek továbbra aktivitás még a szünet után, és 63 perc alatt, várta település után büntetőrúgás fúj a Reintama Novotny vette Pilík.

Reintam lehetne jóvátenni 76.perc, de a Vkk kapusai megnehezítették. Třinec nagy eséllyel nyerte meg a hétvégét a vége előtt, mivel a Richter elszállta a menekülő Hykel-t, és kapott egy piros lapot. A hazai hatalmi játék, de nem vette a legnagyobb lehetőséget dobott Masár, aki kimaradt a végén a kitett cél.

Trinec szerezte a negyedik döntetlen öt tavasszal látszat, és beköltözött a harmadik helyen egy ponttal megelőzve a Pardubice.A második Pribram osztja négy pontot, Közép-Csehországban, de már játszott két játék kevesebb.

Egy hasonló helyzet is Usti mivel az utolsó Frýdek-osztja két pontot Sziléziai Összességében azonban két párbajt a jó. A tizennegyedik Vitkovice kevesebbet játszott, mint az Usti