LVbet bonusy

Produkty

BC “LVbet” oferuje następujące produkty:

  • zakłady sportowe;
  • zakłady eSportowe.

Możesz obstawiać show-biznesu, programy telewizyjne, politykę.

Oferuje klientom centrum meczowe ze sportowymi statystykami.

Wsparcie

Usługa wsparcia BC “LVbet” działa przez całą dobę. Operatorzy odpowiadają za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu i czatu na żywo.

Informacje kontaktowe dotyczące pomocy technicznej można znaleźć poniżej na tej stronie recenzji.

Weryfikacja

Aby skorzystać z usług tego bukmachera, musisz potwierdzić numer telefonu komórkowego, a także przejść procedurę identyfikacji w First Center for Accounting for Interactive Betting Transfers (TSUPIS). Po potwierdzeniu numeru telefonu komórkowego za pomocą kodu SMS, należy przesłać kolorowe zdjęcia lub zeskanowane kopie dokumentów w sekcji “Ustawienia konta”. Dokumenty takie jak paszport lvbet bonusy obywatela Federacji Rosyjskiej i wybór: zaświadczenia o rejestracji osoby fizycznej w organie podatkowym (TIN) lub zaświadczenie o ubezpieczeniu obowiązkowego ubezpieczenia emerytalnego (SNILS) są akceptowane.
Licencje

Betring LLC posiada licencję nr 12 Federalnej Służby Podatkowej Federacji Rosyjskiej na organizację i prowadzenie gier hazardowych w biurach bukmacherskich i zakładach bukmacherskich na terytorium Federacji Rosyjskiej z dnia 18 listopada 2009 r.

Ograniczenia

Po oskarżeniu w grze spekulacyjnej, takiej jak “widły” i “korytarze”, maksymalne wartości konta gry zostaną zmniejszone.

Rozstrzyganie reklamacji

BC “LVbet” akceptuje “Rating bukmacherów” jako niezależnego mediatora w rozwiązywaniu sporów między firmą a klientami.

Jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, wypełnij formularz skargi. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.
Opinie użytkowników na temat BC “LVbet”

Opinie i recenzje na temat wycofania funduszy i gry w BC “LVbet” można znaleźć w bloku “Opinie użytkowników” oraz w komentarzach do recenzji tego BC. Jeśli grałeś lub grasz na stronie tego bukmachera, podziel się swoim wyjątkowym doświadczeniem z RB i innymi czytelnikami – zostaw recenzję w naszej recenzji.

LVbet bonusy 5.00/5 (100.00%) 1 vote