Kiks helyett két darab. A cseh a kapunál szenved, és az egész Arsenal vele

A mi történik a pályán során kilencven percig, majd ellenkezőleg akarja elfelejteni.

Csak egy pillanatra, ami után jött egy óra játék.

lábánál repül át a Mustafiho védő, elveszi egy lépést felé a labdát kinyújtja a bal kezét…De a labda megüt rosszul a shin, újjáéledő a futó lába csatár Jordan Ayew.

Azt pontszámok 2: 1 Swansea végül hozzá egy harmadik és egy lelkes edző Carvalhal azonnal futni Cech, hogy kivontuk a trófeát az ő fia.

Ezt a pillanatot idézte fel Čechově arca elmosolyodott, különben a mérkőzés csak aggódik.Eltekintve a vereséget kellett enni, és hogy ismét örüljetek kétszázadik félelmetes nulla a Premier League – A Milestone vártunk hét hosszú mérkőzést.

Howler, amitől lehajtani a fejét, hogy az esti órákban Twitter elnézést kért a rajongók.

„, míg a hibákat a futball az enyém szét minden mérkőzés elvárom száz százalékos teljesítmény. Nem örülök annak, amit tettem – suttogta magát. De harciasan mondta: „Holnap, vissza dolgozni!”

Ez a parancs valószínűleg élén magában, de a szíve lett volna rá, hogy az egész Arsenal.A csapat, amely már használt játszani a címet, a második egymást követő hiányzik a Bajnokok Ligája: a vereség után a Swansea, a csapat az a táblázat alján, a vesztes helyzetben, hogy garantálja milliomos verseny nyolc pontot.

„A szokatlan és hatalmas hibák tettek nekünk egy meccset. Nincs ésszerű magyarázat, „rázva vezetőedzője Arsene Wenger.

Csehov Minela kedd nyúltak, vereség utána. És nem ez volt az egyetlen eset legutóbbi – két héttel ezelőtt egy meccset Bournemouth futott rosszul a kereszten, az ellenfél gyorsabb volt, és gólt szerzett. Még akkor is megbánta: „Volt, hogy elérje a jobb.”

Egyes rajongók kritizálták a harmadik cél a shootout Liverpool decemberben.Hibák egyszerűen egy kicsit túl sok -, mert átfedés és Csehország egyébként gyakran korrigálja a hibákat, amelyek olyan lyukas védelem.

Amikor Angliában kezdődött, kezdőcsapat a Chelsea egy szilárd fal: a teljes védekező hajtott megbízható kapitány Terry, aki Cseh ellenfele társa merészkedett túl gyakran.

Pontosan Arsenal főnök hiányzik. Bohemia sokkal több munkát, mint korábban, és még kihúzza két vagy három nehéz műtétek, ez gyakran nem elég. És ha rossz rúgást vagy fejletlen központot kapnak? Része a rajongók tördelte a kezét, mások őt a Twitter szigorítás, hogy a „futball menopauza”.

De úgy tűnt, tapasztaltabb Arsenal egész.Drajv és elveszti erejét, ez csak egy árnyék a csapatnak, amely szerint 2004-ban Wenger táncolt a bajnoki címet anélkül, hogy egyetlen vereségét.

Most a francia edző érzékeli éles kritika, mert a rajongók közben szerda próbálta enyhíteni.

Dortmund felhívta shooter Aubameyanga és a helyzetük nem volt példa csapott a bak: felajánlott 56 millió fontot, ami megegyezik az 1,6 milliárd koronát, ami a klub rekordot. Ezen túlmenően, a fejlesztő Özil meghosszabbítható szerződést, amíg a nyár 2021 „Nagyszerű hír” örvendezett.

De a szezon, hogy megmentsék az Arsenal a pályán, és ott a következő hónapban csere derbi a Tottenham és a két játék egy szuverén Manchester City.