Kerbero visszaverődik a bámulatra, Bautista és Medvedev trófeákat

A tizenegyedik torna győzelme a karrier vár, hiszen megnyerte a US Open předloňském. Eddig már megkapta Angelique Kerber az utolsó Sydney legyőzte német teniszező az ausztrál Ashleigh Barty 6: 4, 6: 4

Az utolsó szezonban a birodalom protrápila. Ő játszott egy utolsó Monterreyben, ami nem sikerült, és a világranglistán jelenleg 22. helyen.

Az új szezon, de huszonkilenc nagy játékos lépett. Először megnyerte mind a négy kislemez Hopmanově jutott, és most kiegészítette öt győzelem Sydney-ben, ahol egy időben az első fordulóban Lucie Safarova megszökött két mérkőzés pont.

Miután elsajátította több třísetovou csata második beoltott amerikai nő Venus Williams és végül odalépett a címhez.Kiválóan így érzékenyek az Australian Open, a megelőző évben megnyerte élete első Grand Slam győzelmét.

„Ha én játszom a nagy és jól érzem magam. Alig várom, hogy a többi az év „, mondta a Kerberos után az utolsó.

A férfi nyerte el a címet az orosz Daniil Medvegyev, aki a párbaj két fiatalember elborít a hazai Alex de Minaura 1: 6, 6: 4, 7: 5.

A döntőben lépett még ausztrál lenyűgöző, megnyerte az első szettet fél óra simán. Tizennyolc tehetség az első fordulóban az Australian Open Tomas Berdych kéri, de végül húzza szenzációs verseny győzedelmeskedni tudott.

A második 167 világranglistán játékos az egyetlen elveszett a hetedik gamma beadásra. A harmadik szett předloňský vesztes döntős Wimbledonban junior már 0: 4, de sikerült elhárít mérkőzés pontot, és még az 5: 5.Aztán elvesztette Medvegyev adminisztráció majd játszani egy tiszta meccs véget ért.

De Minaur meglepte a múlt héten Brisbane, ahol elérte az elődöntőben. Medvegyev huszonegy hogy van rangsorolva 84. végül megkapta a második dal döntőbe.

Bautista két év után diadalmaskodtak Auckland

a spanyol teniszező Roberto Bautista két év után ismét megnyerte a tornát Auckland. Az utolsó, legyőzte a második beoltott argentin Juan Martín del Potro 6: 1, 4: 6, 7: 5, és megnyerte a hetedik cím pályafutását.

Bautista tette fel tavaly, amikor nem tudott győzni az új-zélandi, hogy megvédje a betegség miatti .Ugyanakkor rögzíti az íze sikertelen megadása után a szezon – védte a cím Pune, India elvesztette az első mérkőzés.

Against Del Potro, aki megnyerte a tornát Auckland, 2009-ben megnyerte az első szettet simán. A második, az egyetlen brejkbol aki elkészítette a tizedik gamma argentin teniszező, és megfordult vele. Egy közeli harmadik sor, mindkét játékos tartotta vissza hosszú benyújtása a tizenegyedik játék, amelyben Bautista lett a második brejkbol. Aztán a játék vége.

“Hihetetlen meccs. Harc volt. Nem hiszem el, hogy olyan jól játszottam. Nagyszerűen éreztem magam.Juan Martin nagyszerű fickó és én ellene sikerült lejátszani az utolsó két gamma elképesztő „élvezi Bautista, aki a negyeddöntőben szüntetni Jiri Vesely.

Del Potro panaszkodott, hogy ő volt a nagy meleg nem játszott jól. “Roberto kiválóan kezdett, sokkal jobban mozog, mint én. Aztán jobb lettem, nem tudtam játszani, de Roberto nagyszerű meccsre tett szert. Csináltam egy pár hibát, „mondta a győztes a US Open 2009, ami az óta először 2014-ben, visszatér az első tízbe. “Jó kezdet.Nem vártam, hogy már a legelső versenyen a szezonban lesz a végső “mondta Del Potro.

torna Hobart domináló Mertens

belga tenisz Elise Mertens, mint legutóbb uralkodott a felkészülés az Australian Open versenyen Hobart. Második beoltott játékos legyőzése Mihael Buzarnescuovou Románia 6: 1, 4: 6, 6: 3, így a második cím pályafutását.

belga huszonkét, 36. a világranglistán lejátszót, majd befejezte a kettős után páros döntő együtt Demi Schuursovou Hollandia legyőzte ukrán-japán pár Lyudmyla kichenok, Makoto Ninomijaová simán 6: 2, 6: 2.A páros volt Mertens harmadik cím és a második Schuursovou.

egyéni trófea Mertens vett két és fél óra játék, sőt, de szünetekkel eső miatt el az idő egyezik a tervezett kezdés több mint nyolc órán át. Buzarnescuová óta 29 év a döntőben a WTA Tour először pályafutása, de lehet ugyanaz a sors, mint korábban honfitársát Monica Niculescu, ami aztán Mertens a döntőben legyőzte a két.