Hossa hozzájárult ahhoz, hogy segítse a Chicagót Buffalon nyerni

NEW YORK. Szlovák hokis Marián Hossa adományozott szombaton este a tengerentúli NHL Chicago segített nyerni Buffalo 4: 3. A Blackhawks az utolsó két percben döntött Jonathan Toewsa két góljával.

A legfontosabb Buffalo, a védő Andrej Meszároš helyszínen nem fogadta el ezt az időt a kapus Scott Darling küld ki egy lövés.Nečal gyors gól

Toews a saját szavaival már nagyon bízik abban, hogy a „héják” húzza a játék sikeres lezárása a rendes játékidőben. „Nem vártam szerzett két gyors gólt, mi már gondolkodik a kiterjesztés.

A végén azonban az általunk kifejlesztett egy nagy nyomás, és várta, mi fizetjük formájában két pontot,” mondta a hivatalos Profiliga kapitány Chicago Ki nyert 28 gólt ebben a szezonban, a vasárnapi döntést 31 másodperccel a Winnipeg elleni mérkőzés vége előtt döntöttek el.

St. Louis Blues köszönhetően egy mesterhármast Jadena Schwartza nyerte a jég Dallas 7: 5 és húzta az első táblázat a Közép-osztály. Mint a Nashville Predators 103 pontot kapott. Bluesmani 36 éves korában játszott.3 perc, 5, de Schwartz cél csak a vége előtt a második időszakban a végső aktus, amelynek célja egy rúgás és nyert 3: 0.

„Ez egy őrült játék. Az első percben a második időszak látta a közönség három gól, amely nem fordul elő gyakran. Még a rossz állapotban van, úgy véljük, hogy megfordulni. Ismét kiderült, hogy ez a csapat karaktert. “Mondta Schwartz, aki 22 másodperc múlva egy gólt szerez az üres gólon.

A játékosok New Jersey kitöltött šesťzápasovú sorozat nélkül a győzelem, ha Montreal verte 3: 2 után shootout tehetetlenség. Kapus Keith Kinkaid még három gólt szerzett 31 sikeres beavatkozások a razziák voltak sikeresek Jacob Josefson és Patrik Eliáš.A Canadiens számára ez volt a negyedik, hogy elveszítse az utolsó öt játékot.

A San Jose a West Conference Arizona 3: 1 leggyengébb csapatát tanácsolta, amikor a megnyitó ötperces játékban helyet adott a Logan Couture és a Joe Pavelski győzelmeinek. BUFFALO – CHICAGO 3: 4 (0: 2, 1: 0, 2: 2) Célok: 34. Foligno (Ristolainen) 46. Larsson Ristolainen Ennis 53. Foligno Gionta, Ristolainen) – 3. Keith (Saad, Shaw), 9. Sharp (Rundblad, Richards), 59. Toews (Shaw), 60. Toews (Saad, HOSSA). Kézilabda: Lindberg – Darling, cél: 38:36, 19.070 néző JERSEY – MONTREAL 3: 2 pp a sn (1: 2, 1: 0, 0: 0 – 0: 0, 1: 0) >

Célok: 10. Malleau (Larsson, Greene), 45. Boucher (Merrill, Bernier), rozh. A raidet Josefson váltotta fel – 15. Plekanec (Gončar, Gallagher), 17. Petry.Kapusok: Kinkaid – Tokarski, lövések célt: 18:33, 16,592 néző DALLAS – ST. LOUIS 5: 7 (1: 1, 4: 3, 0: 3)

Célok 20. Moen, 21. Benn (Seguin), 31 Seguin (Benn) 35. Benn (Seguin, Nikuškin), 36 Rousett (Garbutt, Eakin) – 18 Berglund (Michalek, Backes), 21 Berglund (Shattenkirk Jaškin), 21. Schwartz (Oshie, Bouwmeester), 40. Schwartz (pietrangelo, Shattenkirk), 45th Michalek (Oshie, Bouwmeester), 50. pietrangelo 60. Schwartz. Kapusok: Lehtonen (60 Enroth) – Elliott, lövések-32: 20, 18.532 nézők Anaheim – COLORADO 2: 4 (2: 1, 0: 1, 0: 2)

Célok: 8 . véső 18 Rakell – 7. Mitchell (Iginla, Duchene), 37 Landeskog (Tanguay, Patna), Duchene 50 (Evenberg, bárium), 59 Everberg (Stuart).Kapus: Gibson – Berta, cél: 37:22, 17,200 néző SAN JOSE – ARIZONA 3: 1 (2: 0, 0: 1, 1: 0) , Marleau), 5. Pavelski (Marleau, Couture), 55. Nieto (Tierney, Irwin) – 23. Arcobello. Goalies Niemi – Domingue, lövések-37: 21, 17.562 nézők Slováci akcióban:

Marián Hossa (Chicago) 19:25 0 1 0 1 1 2

Andrej Meszároš (Buffalo) 17:13 0 0 0 0 1 0

/ kulcs: Hosszúság, célok, segíti, pont, (+/-) a lövés a cél, büntetés perc állattartók: futás ideje, száma gólok / Lövések száma, százalékos siker aránya /