Gólszerző Pastrňák vagy Vrána, Voráček három pontot gyűjtött össze, először Jágr

Voráček az előző öt párbajok, ahol törte fel kilenc segíti, gólt csak jediném.Už nem fogadta el a nyitó meccs a szezonban a San Jose hozzájárult a győzelem Flyers három gólpassz és ugyanaz a darab jól teljesített a meccsen Washingtonnal.

A harcot a Capitals Kladno tanuló vett három plusz pontokat és díjakat az első csillag a játék. A nagy győzelem Philadelphia hozzájárult négy pont után két gólt és két gólpassz kapitány Claude Giroux, három pontot gyűjtött több előre Sean Couturier védő Shayne Gostisbehere.

„Ez egy nagyszerű érzés nyerni, oly módon, főleg otthon premier ezelőtt elfogyott nézőtéren.Ez egy nagyon fontos győzelem a csapat, de otthon van, hogy hozzon létre egy sor, és továbbra is „, mondta a szerző a két gól Philadelphia Scott Laughton.

A Crow második találatot a szezonban elhangzott a kilencedik perc 1 pont : 1. Alexander Ovecskin, kilenc gól a legjobb csatár a verseny, jött a lövés terhelés és a statisztikai plusz / mínusz megsérteni négy negatív pontokat.

Pastrňák 17 perc szorult, miután lábát áramvonalas kemény lövéssel Zdeno Chara jobb kerek a dobáshoz.Annak ellenére, hogy a fájdalmas beavatkozás mosolyogva ünnepelte második cél az évben.

A második legjobb góllövő Boston tavaly közepén hozzájárult segíti, és a győztes Mref Chara, aki gólt és két gólpassz és hasonlók Pastrňák szerzett három pozitív pontokat.

Bruins Arizona legyőzte a tizenegyedik alkalommal egymás után. Coyotes együtt Buffalo, amely engedett 2: 4 Los Angeles, az egyetlen csapat, amely nem nyert a szezonban még. „Ma sikerült egy csomó pozitív dolgot. Mi jó eredményt.Azért hoztuk létre sok esélye, és sok közülük vált „örömmel szlovák kapitány Boston Char.

Jagr ment tétlen a szerdai premierje Calgary Los Angeles, míg győztes, 4: 3 túlóra és az otthoni ellen mutatkozott Ottawa de Vancouver 1 az ő 714. játék az NHL-ben már javították az egyenleget 1915 pont 765 gól és gólpassz 1150.

51 percen át hatalmi játék vissza kombinált korong Johnny Gaudreauovi melyik a jobb kör szög meglepte Jacob Markströma és növeljük 4: 1.A labda szerezte a másik cseh legjobb nyertesek Michael Frolík.

A lángok edző Glen Gulutzan Jagr állt az elején a harmadik formáció Sam Bennett és Kris Versteeg és hasonlók ellen Ottawa meccs közben beköltözött az első touchline mellett Gaudreaua és Sean Monahan. „Mindkettő jó sztrájkolók sok tehetség. Tud megbirkózni a párbaj az egyik egy „Jagr értékelik a minőséget.

A rossz szezonkezdet tapasztalt jégkorong játékosok New York Rangers, akik elvesztették az ötödik hat játékot. Hazai vereség 2: 3 arányban New Jersey megakadályozta 16 sikeres műtétek sem kapus Ondrej Pavelec, aki az első alkalommal egy új helyen kezdőcsapat a kezdetektől fogva.Mielőtt csatlakozott csak kétharmada a párbajt Toronto (5: 8), és meg is haladta háromszor.

„Meg kell találni a módját, hogy nyerjen. Meg kell lökni a cél előtt, küzdeni kell előttünk, és remélem, elég győzni. Ma sikerült egy csomó dolgot, de két pont nem volt elég „, mondta Pavelec, aki miután eljegyzések Winnipeg kötött Rangers éves szerződést, és a második a svéd csillag Henrik Lundqvist.

Miután Calgary formáját öltötte Ottawa és Edmonton, aki elvesztette szenátorok otthonában 1: 6. Sidney Crosby kapitány két gólt hozott a Pittsburgh-be, hogy 4: 3-as győzelmet szerezzen Florida felett. Toronto sikerült Montrealban.A diadal Maple Leafs döntött a hosszabbításban telibe a másik este, a legjobb újonc tavaly Auston Matthews.

Edző Ken Hitchcock jégkorong Dallas Stars vezette a játék ellen, Colorado nyerni 3: 1 és eltolódott 783 győzelemmel odkoučovanými harmadik NHL történetében. Legyőzte Al Arbor és előtte az egyetlen aktuális Chicago edző Joel Quenneville (855) és a rekorder Scotty Bowman (1244).