Fleischmann a mérkőzés sztárjaként választották, a Neuvirth megszerezte Buffalo győzelmét

A keleti konferenciaasztal jégcsapat asztalának vezetője miatt a 79 Point Montreal, a Florida jégkorong játékosai 64 ponttal nyertek a kilencedik helyszínen, közeledve az utolsó Boston-poszthoz a különbség egy pont. Mindkét csapat játszott az azonos számú jelenleg 57 mérkőzést.

Miután gólnélküli nyitási időtartamát a Canadiens sikerült egy jó kezdete a második része a játék, amikor a két gól által Brendana Gallaghera visszaállt vezet 2 0. 32-én.percében, de először jött a figyelmet Tomáš Fleischmann (jég ideje: 16:37 +/-: 2, 2 kép), amikor dorážkou saját blokkolt lövések között körök piszkos nulla miatt Carey Priceho.

< p> a harmadik időszakban, Kopřivnice őshonos csak két másodperc után visszatér a jégre kizárták üveges Tinordiho felsőbbrendűség támadó zónában a kapu mögötti sürgette végződések Steven Kampfer és 2: 2, és a semmiből.

Match végül olyan raidekig érkeztek, amelyekben a közönség hat sorozatot látott.Montreal, azonban a hat végrehajtók, akik között rájött Tomas Plekanec (18:49 +/-: -1, 5 lövés) tolt csak csatár Max Pacioretty, míg Florida volt a meccsen két személy Nick Bjugstad és a szerző Dave eltérés wicketet Bolland.

Fleischmann, aki a második rajt egy sorban, és összességében javult 20 ponttal a 48 mérkőzést, választották, mint az első csillag előtt dvougólovým Gallagher és zenésztársa Bolland.

a megnyitó Hét februárban a jégkorong Philadelphia csak kétszer nyert.A hazai harc az utolsó Buffalo , és volt egy tökéletes alkalom, hogy javítsa pont gyűjtemény tizedik helyen megközelíteni a kilencedik Floridában és a nyolcadik Boston legutóbbi előrehaladási fokára az asztal keleti konferencia.

A végleges nyereséget egypontos egy jó 2: 2-es sorsolásra, és az ezt követő vereség a Flyers-nél nagy veszteség volt. Ezzel a szablya nyert négy és legyőzi az egyik fő érdeme szállító cseh kapus Michal Neuvirth hogy Elkapta 36 38 sebek alatt 65 percnyi játék a hajtás hordozta a négy közül három rámpák.

A játék is (21:00, +/-: -1, 4 forduló). A 29. percben, az előző rakéta erejét használva, Wayne Simmonds 19-re ért el.Season Trebles és hasonlítsa össze a 2: 2-re. Második Voráček sikerült az első sor razziák, mint egy gyors hurok tenyeres Neuvirth jégre tesszük, majd csalhatatlanul elindult a felső post.

A következő három végrehajtó Flyers, de már a cseh kapus söpör egy gól Briana Flynna a negyedik sorozatban ünnepelt Buffalo. Neuvirth után újabb csere versenyző Jhonas Enroth Dallas lépett a harmadik mérkőzés a sorban, és fantasztikus díjakat ünneplik az első alkalom, hiszen november 15, 2014 (win 6: 2 felett Toronto).

Annak ellenére, hogy a profit pont (61 pont, 19 + 42) a cél a rendes játékidő Voráček csökken a termelékenység NHL két hely a folyamatos negyedik helyre, miután elgázolta Washington duo Alex Ovečkin (61 pont, 38 + 23) – Nicklas Bäckström (63 pont, 18 + 45) .Az első fokára nagyobb számú nastřílených célok továbbra is Chicago Patrick Kane (63 pont, 27 + 36).

E híres teljesítménye az elmúlt napokban továbbra Alex Ovečkin (1 + 1), és a bíróság felvevő Nicklas Bäckström (2 +1). Csütörtök Washington miatt a termelékenység hazai pályán egyszer elosztott Winnipeg 5: 1.

Nincs meg a látogató Jets nem változtatta meg a telepítési pihent Ondrej Pavelec, aki előző két párbajt (mindkettő nyert 5: 4 után a razziák Edmonton Detroit) csak a helyettesítő padra terjed vissza Michael Hutchinson.Capitals ellen a cseh válogatott előtt álló 32 golyók, amelyek közül négy végződött mögé.

Ovechkin konszolidált előnyét a táblázat a lövők elérje a 38 és nyereségesen Bäckström három percig, mint a férfiak, ami a termelékenység Patrick Kane Chicago. Mindkettő 63 pont Kane de nagyobb számú kaput.

A fenti átlagos tér csatár jeges legjobb Winnipeg kapott Michael Frolík (22:06 +/- 1 2 kép). Kladenský odchovanec, aki nemrég ünnepelte 27. születésnapját.születésnapját, a jégen volt egy gól, a színek, a statisztikák, de ellenőrizni.

Fontos pontokat csütörtökön tulajdonított jégkorong játékosok San Jose , miután megnyerte 5: 2 Dallas biztosítsuk a nyolcadik helyen táblák nyugati konferencia a nyereség 68 ponttal megelőzve a kilencedik Los Angeles (66 pont), a tizedik Minnesota (65 pont), és csak az utolsó rivális tizenegyedik Dallas (62 pont).

A mérkőzés első sztárja a Cápák Andrew Desjardins középpontja volt, aki két gólt húzott a második húsz percig. Mindkét ő beavatkozások segíti Tomáš Hertl (11:43 +/-: 2), aki így fejezte be gyorsan pětizápasový pont és javult a statisztika 24 perc alatt (10 + 14) 60 párbajt. A cseh csatár Aleš Hemský ismét a hazai csapat mögött volt, a sérülés miatt.