Egy mozgó Sportingbet tribute, és a NYC FC háromfejű szörnye végül ordít

Maga a meccs másodlagos volt, eléggé lényegtelen. A két fél kétségbe vonta a 2-2-es sort, de ez egy sokkal mélyebb jelentés volt. Különösen izgalmas volt, hogy a 49. percben a 37.194-es közönség csendje, aki a Pulse éjszakai klubban meghalt 49-et tiszteletben tartotta, megragadta, hogy ez a város még mindig fáj egy hete, miután Amerika leghidegebb tömeges lövése a modern történelemben. Hogy nem? Facebook Twitter Pinterest Orlando játékosai belépettek a Sportingbet színpadra a The Beatles “All You Need is Love” hangjára, szivárványos karszalaggal, az LGBT közösség támogatásával, a támadás célpontjával. A San Jose játékosai fekete karszalagot és Orlando United patch-et viseltek.Volt szivárványos zászló is, míg Brek Shea saját szivárványszínű csizmát készített. – Nincs több gyűlölet – jegyezte meg rájuk a #OrlandoUnited szlogen, amelyet a fájdalmas város mantrájaként fogadtak el. Még az ilyen tisztelgések után is, a 49 üres helyet, melyet mindegyikhez kötött ballon jelzett, emlékeztette az esti szomorú hangzást. Amikor Seb Hines gólt szerzett Orlando pályáján, elvette a szivárványos karszalagot, és intett a tömegnek. “Csak meg akartam mutatni a támogatásomat” – mondta. “Ma több volt, mint egy játék ott ma este. Ez volt a város és a világ közti együttlét. Mindenki egyesül.Csak azt mondtam, hogy mindenki láthatja. “A meglehetősen megfelelő nevű Orlando Pride – a város NWSL csapata – 49 percnyi szemlélődést figyelt meg Sportingbet korábban a nap folyamán, de Orlando volt Város tisztelgései, amelyek a legmélyebb hangulat hangját ütötték. “Annyira örülök, hogy ezen a héten otthoni játék volt, hogy a rajongóknak lehetősége nyíljon arra, hogy valami másra koncentráljon, mint a bánat,” mondta a város polgármestere, Buddy Dyer. Valójában ez nem csak egy labdarúgó mérkőzés volt. Ez a szomorú város szentélye volt. Ha bármiféle kétség merülne fel, szombat aláhúzta, hogy Orlando szeretetet választott a gyűlölet felett.A Megváltónál a NYC FC kijelölt játékosai válaszoltak a hívásra – és előadták a klub történelmét.

Az első alkalommal Frank Lampard, Andrea Pirlo és David Villa nem csak egy meccset indítottak – mint a 3-2 győzelem. Lampardnak nem volt fellendülése – különösen a meccs első góllövése után. A Chelsea nagyszerűen tette fel a City-t mindössze nyolc percet a meccsre, miközben egy rosszul mért Tommy McNamara lövését levette, és lövésbe dobta a lövést az Union fogadója, Andre Blake ellen. David Villa néhány perccel később érkezett, Harrison, aki saját maga játszott egy csillagot. Az 50. percben az eredményt Andrea Pirlo kapta. Az olasz Maestro csak egy hetet töltött egy évvel az egyik klubjával, az első karrierje a NYC FC-ben.A 25 méteres védjegytől való szabadrúgás a játékvezetőnek bizonyult.

A NYC FC háromfejű szörnyének közel egy éve tartott egy ilyen játékot. Végül a Millionaire’s Club adta a rajongóknak, hogy miért csinálják a nagy pénzeket. És nem jöhetne jobb időbe. “Azt hiszem, mindenkinek tényleg fáj, hogy elvesztettük a Cosmos-ot” – mondta Patrick Vieira a meccs után. “Nagyon fontos volt számunkra, hogy csapatként reagáljunk egy Sportingbet futballklubra, hogy megmutassuk, milyen jó vagyunk és mennyire erõsek vagyunk. A reakciót kerestem, és ez volt a reakció – Frank, David és Andrea, és ez fantasztikus. ”

Most tökéletes volt a teljesítmény? Alig. CJ Sapong és Vincent Noguiera nélkül Philadelphia elvesztette a játék-győztes identitást, amely idén meghatározta a csapatot.És apu adta neki a showt: Moor a szombati 1-0-os Torontóban megnyerte a győztes fejlécet a vendéges Galaxisban.

“Apák napja holnap” – mondta Moor a meccs után. “Már csak két és fél hetet töltöttem apának, szóval örömmel hívhatom az apámat, tudassa velem, mennyit ért nekem, majd egy kicsit megtartja a kisfiamat ”

Moor szerves szereplője volt Torontói védekező formában. A TFC mindössze 15 gólt fogadott el ebben a szezonban 14 mérkőzésen, így a legjobb védelmi egység a Keleti Konferencia és a harmadik legjobb védelem a ligában.Robbie Keane, Giovani Dos Santos és Gyasi Zardes nem voltak képesek a nemzetközi kötelezettségek miatt, és arra kényszerítették Bruce Arena-t, hogy a legjobb lehetőségei közé merítse a padját. De ahogy Moor mondja: “ez még mindig az LA Galaxy”, és a győzelem nem jöhetett jobb időbe Torontóban, aki négyes mérkőzés nélküli csíkot csapott le. DMMeközben hivatalos hírek…

Ha nem érted, hogy az MLS szurkolók miért hajlandóak rendszeresen kikényszeríteni a hivatalos rendezvényeket, ne keressen tovább ezen a héten a Sporting KC-FC Dallas találkozásán.

Mindössze 15 percre a meccs, a Sporting védő Lawrence Olum és a kapus Tim Melia elrontott egy egyszerű backpass.Olum eloszlása ​​Melia-ból ment, és jobbra a háló felé, arra kényszerítve a veterán kapust, hogy üldözi, söpörje a labdát a gálából, és mentse a Sporting-t egy korai elpirulásból.

Vagy igen?

A második pillantásra a labda átlépte a sort. És ez sem vitatható. Ez egy Brazília-verte, Raul-Ruidiaz-Hand-of-God-küld-Perú-a-negyeddöntőben típusú nem fogadott hívás, amely beállította a hangot egy szörnyű nap az irodában FC Dallas.

“Biztosan hatott a játékra”, mondja Oscar Pareja, a Dallas FC-os főigazgatója a meccs után. “Ma inkább, mint valaha, el akarunk lépni ettől. Ez bosszantó. Mindenkinek látta, és nem akarok beszélni róla. “A tisztségességre a bíróknak olyan gyorsan történt, hogy minden tisztviselő elkapta a pozícióját.A játékvezető Jorge Gonzalez már a centrum köré volt elhelyezve, és a vonalbírója elkapta a játékot, teljesen megzavarta a teljes sorozatot. A Dallas FC játékosai a tiltakozást követően sem tiltakoztak a nem-célon.

A zűrzavarban Gonzalez jelezte, hogy a játék folytatódik, és Olumot elengedték. Jó volt a lehetőséggel. Benny Feilhaber újraindulását követően Olum egy fejlécet lőtt a Melia mellett, hogy a 43. percben a Sporting KC-t felemelje.

Sportolás nem történt ott. Két perccel később Atiba Harris levágta Feilhabert a dobozban, és a Sporting KC-nek döntő büntetőrúgás volt. Feilhaber megragadta a saját lehetőségét, és Melitát verte meg, hogy a Sporting-t kétlépcsősre tegye a második félidőre. Dallas nem talált célt este, de nem a próbálkozás hiányára.Az utazó texasiak 13 estét és 58,5% -os birtokbavételt rendeztek este. Azonban az éjszaka valóságos története az volt, hogy nem volt elégedetlen. A 13 lövés közül csak egy esett a célpontra. És 90 perc elteltével továbbra is fájdalmasak voltak az elszaladástól.

“A célunk volt előttünk és a legjobb esélyeket teremtette az első félidőben. Azt hittem, uralta a játékot, de ez nem volt elég, “mondta Pareja. “Kansas City számos számot hozott hátra. Nehéz ezeket a három pontot megkapni. Néhány lehetőségünk volt, de még egyszer nem volt elég. “DMJesse Marsch szokott bizonyítani a hibáit rosszul. A játékosok, edzők és a futballmérkőzések ragaszkodnak ahhoz, hogy kevéssé vegyék észre, hogy mit írt vagy mondott róluk. A legtöbb azonban kissé diszidenciát okoz ennek ellenére.Legtöbbjük időről időre átlapoz egy újságot, vagy legalábbis gyakran keresi a nevüket a Twitteren. Amikor Jesse Marsch-ról van szó, azonban úgy érzi, hogy valóban nem törődik azzal, amit a kritikusok mondanak, írnak vagy gondolnak rá.

Van egy alkalmi önbizalom a Wisconsin bennszülöttéről, hisz abban, amit ő csinál. És mégis Marsch szembesült kétkedőkkel a még mindig fiatal vezetői karrierjének szinte minden fordulójában. Szembesült velük, amikor először New York Red Bulls vezetőedzőjévé nevezték ki, és érkezése a szurkolói tiltakozások hátterében állt a korábbi elődje, Mike Petke elbocsátásával szemben. A Marsch hamarosan a szurkolói pajzshoz vezette a csapást.

Még a siker után is, ez a szezon kezdete kritikus pontot jelentett a Marsch Red Bull karrierjében.Csak egyetlen győzelemre volt szükség, hogy megnyissák hét megnyitójukat, bár korai időnként hat nyereményt gyűjtöttek össze a következő nyolc mérkőzésükből, melynek csúcspontja a vasárnapi átfogó 2-0-os győzelem a Seattle Sounders-nél.

Ez a győzelem Március óta jelent meg az első, mivel egy új, kétéves szerződés-kiterjesztést írt alá, amely a 42 éves vízválasztó. A franchise a Marsch-nál, a klub rajongóinak és azoknak is, akik nem is olyan régen megkérdőjelezték a felvételét, elszántan hitte a Marsch-ot. Ez kétségtelenül az ő klubja, és elkezdte kovácsolni a saját személyiségéhez.

A főedző saját viselkedésének tükrözéséül a Red Bulls utolsó két MLS-es előadásáról volt szó.