Boston elesik az NBA frontjától, Cleveland elvesztette a rekordot. Chicago ünnepli

LaMarcus Aldridge segített San Antonio 27 pontot és 10 lepattanót dupla-dupla leírtam Pau Gasol (14 pont és 11 lepattanó), Rudy Gay hozzájárult 15 pontot és nyolc lepattanót és Tony Parker minden Ginóbilim gondozása 11 pont.

Irving domináló Celtics 36 ponttal Jayson Tatum ez hozzá 20 pontot és nyolc lepattanó és Jaylene Brown 15 pont.

Cleveland három perccel a vége előtt közelebb egyetlen ponton, de aztán Bojan Bogdanovic adta fontos három és négy egymást követő pontok Victor Oladipa biztosítása Indiana perc vége előtt hat ponttal vezet, amit nem elengedni.

Oladipa a mérkőzés után Cleveland edző Tyronn Lue az úgynevezett All Star-lejátszó. „Tekintettel arra, hogy milyen játékos edző, ő az kérem”, így válaszolt kettes tervezet pick 2013

Indiana nyerte a harmadik alkalommal a sorban, kilencedik az elmúlt 12 mérkőzést, és az első csapat a szezonban, hogy vereséget szenvedett Cleveland második alkalommal.A legjobb góllövő a mérkőzésen Victor Oladipo 33 ponttal (fordult hat 15 hármasával Pacers), nyolc lepattanót és öt gólpassz, Myles Turner támogatta őt, 15 pont.

LeBron James próbálta vezetni a Cavaliers 29 pont, 10 lepattanó és nyolc segíti, Kevin Szerelem kiküldött 20 pontot és JR Smith hozzáadunk 15 pont. Cavaliers legalább a tizenkilencedik egymást követő meghaladta a 100 pontot, amely a harmadik leghosszabb sorozat és a tizenötödik alkalommal a sorban fel legalább tíz hármasával.

csalódott, és Charlotte Hornets, hagynak csak Chicago Bulls csak a negyedik sikere a szezonban, és vége desetizápasové sor kudarcok.Outsider az első mérkőzés Nikola Mirotic (fizetett punch Bobby Portis képzésre) húzta a kiterjesztés nyerni 119: 111.

A mérkőzést nagyon egyenletes, mindkét csapat tizenhét helyébe a vezetés, húsz volt a döntetlen, és soha nem vezetett több mint nyolc pontot.

Hornets mérkőzés mentettek négy dob az utolsó harminc másodpercben, és túlélte a lövés Kris Dunn a kürt, de öt perc múlva, ráadásul ezek nem vezettek és feliratkozott csak öt pont.

a finn újonc Lauri Markkanen sikere segítette a Bulls 24 ponttal (öt túlórát) és 12 lepattanó. Kris Dunn 20 pontot és 12 segítőt, Robin Lopez 19 pontot és 10 lepattanót, valamint Justin Holiday 17 pontot kapott.

Charlotte segített 25 pont, 20 lepattanó és hat háztömbnyire Dwight Howard, Kemba Walker kapott 20 pontot és Marvin Williams 17 pontot és kilenc lepattanót.

terveket New Orleans nem lesz otthon legyőzni 109: 116 túlórát Sacramento .DeMarcus Cousins ​​ellen egykori csapattársak húzta 38 pontot és 11 lepattanót (de elkövetett nyolc veszteségek), de csak szerzett három pontot, öt perc alatt beállítható. Pelicans csalódott az utolsó negyedévben, amikor nem tudták megvédeni a tíz pontot. Anthony Davis visszatért 18 pontot és hat lepattanót. Ian Clark emlékeztetett 15 pont.

A vendégek futott legjobb teljesítményt a szezon alatta matador Zach Randolph, aki adott 35 pont (és a hit két fontos hármasával kezdeni a kiterjesztés), és hozzáadunk 13 lepattanó nekik. Buddy Hield hozzáadunk 18 pont.

Warriors turnéján az ellenfél játszóterek nyerte meg mind a hat mérkőzés.Ez nem az NBA sikerült csak tíz elődei, legutóbb az LA Lakers az év 2008/09.

ellentétes Pistons elvesztette az ötödik alkalommal a sorban, és segített nekik Avery Bradley 25 pont, 16 pont és Reggie Jackson nyolc pontot, és 17 Andre Drummond lepattanó.

DeMar DeRozan egy torontói győzelem szerzett 26 pontot, hét lepattanót és hat gólpassz, Serge Ibaka hozzáadunk 21 pontot és Kyle Lowry sikerült 16 pont, nyolc gólpassz és hat lepattanót. Grizzlies segített 27 pont Tyrekeho Evans 20 pontot és hét lepattanót, Marc Gasol 15 pontot Chandler Parsons.

Mágikus akik nem Evan Fournier, jött többet Aaron Gordon, aki nyugdíjba ütközés után Gary Harris gyanú a rázkódás hatására.Ezután 14 pontot szerzett. Nikola Vučević vezeti 21 ponttal és 17 lepattanó, Jonathon Simmons is szerzett 21 pontot.

Charlotte – Chicago 111 119 után OT. Fő Detroit – Golden State 98: 102 Fő Indiana – Cleveland 106 102 Otthoni San Antonio – Boston 105: 102 Fő Memphis – Toronto 107: 116 Fő Milwaukee – Dallas 109: 102 Fő New Orleans – Sacramento 109: 116 után OT. Fő Orlando – Denver 89 : 103