Boroš védte a cseh címet a ciklocrosson, Havlíková ötödik alkalommal ünnepli

Huszonöt Boroš megerősítette, mint a fő kedvenc, bár ez volt a héten, mielőtt a bajnokságot küzdött egészségügyi problémák és egyéb nehézségek akkor is meg kellett küzdenie a verseny alatt is.

Az utolsó előtti fordulóban a nyolc-ben csatlakozott az ellenfeleit a harc az érmeket és nem hagyott kétséget afelől, hogy a cím a jobb kezében. A dobogón ötödik helyen végzett. Amellett, hogy a két újdonságot a hitelét ő Boros két ezüstérmet (2014 és 2016) és bronz (2015).

Boroš kellett átgázolni a cím hátulról, ahol azonnal a rajt után. “Nem fizikai válság volt, a technikai nehézségek kezdete helyett.Valaki esett, a kerékpár blokkolt engem és nem tudtam folytatni, így aztán az egyik utolsó „, mondta Boroš mondta Cseh Televízió.

Visions sikeres védekezés azonban nem adta fel. “Megpróbáltam menni, és még mindig reméltem, hogy a lánc elesett. Soha nem tudhatod, mi történhet. A kezdet után valami elromlott a kerékpáron, és a lánc mindenkor leesett. De amikor bekapcsoltuk a kerékpárt, akkor jó volt. Talán a forma vygraduje a World Cup, „azt kívánta Boroš.

Nesvadba egészében gond nélkül lerázni bajnok 2015 Toupalík, amely hosszú tűnt, talán a legnagyobb rendben minden és veszélyeztetheti Borošová lovagolni a védelemért.De az ellenkezője volt igaz, és Nesvadba javította maximum, ami a tavalyi bronz.

A tizenhét futók a nők körében a nemesfémek osztva várakozások három legnagyobb kedvenc faj. Havlíková második helyen mögött Adele Safarova, a harmadik Nikola Nosková.

A pályán Štěpánka a hossza 2690 méter elkészült a versenyző öt sor hosszú, és úgy tűnt, hogy a merészen Havlíková éves érkezik egy sikeres védekezés az utóbbi évek győztes Hlinska. És mivel az utolsó pillanatban Nosková ütemben élén a verseny, elég meglepő.

De ellentétben erők állapított nagy Safarova és két körrel a vége előtt Havlíková fogott. Elkezdte a nagy csata a címet, ami Safarov volt az első pályáján, mely elhatalmasodott a célig.A sokoldalúbb Havlíková végül felülmúlta az ellenfelét, és ünnepelhetett. A verseny előtt nem érezte magát ideálisnak. “Még három nappal a kezdet előtt, még azt gondoltam, hogy nem leszek mester, mert erős virosz volt. Úton voltam, és vártam a verseny fejlődését. Adela fényűző volt, épp ellenkezőleg, a lábam nem volt túl magas. Ezért szeretnék inkább megvárni és kockáztatni. Mi törődtünk egymással, és nem vesztettünk semmit.Összefoglalva, azt hiszem, és határozottan kihasználta éves tapasztalattal, „mondta Havlíková.

Liberec natív nyerte az ötödik haza az arany után győz a 2008., 2009., 2013. és 2017. Safarova javult az elmúlt bronz, azt mondta, a hely a Nosková, ami jött a harmadik, amelyek jelentős veszteséget.

„az első fordulóban meglepődtem, hogy Nikola Pált rebound. Elvesztettem a veszteségemet, de a verseny közepén Pavla volt a sorban, és a közönség szörnyű volt. Meglepődtem, hogy sikerült befejezni, „mondta Safarova elégedett.

Nem tudta, akkor azonban, hogy próbálja Havlíková összeszedi, vagy hagyni mindent fel kilövellés a célba. – Paul még mindig megtartott. Ahogy elhaladt az utolsó folyosón, több erőssége volt a sprintben és nyert.Talán jövőre “- mondta Safarova.” Nagyon nehéz volt. Úgy érzem, ez nem egy hosszú és nehéz útszakasz után van. Nagyon fáradtnak érzem magam. Nem tudom, mit tegyek erről, “mondta Noskova, és nem is érte el a kívánt címet ezúttal