Bet365: Marlins džbán zabil pri nehode plavby vo veku 24 rokov

Úrady na Floride vyšetrujú smrť jedného z najlepších mladých hráčov baseballu, džbán Miami Marlins José Fernández, ktorý bol zabitý pri nehode pri plavbách v Miami Beach v nedeľu.

Potápači z Miami- Oddelenie požiarnej záchrany Dade obnovilo telá Fernándeza, 24 a dvoch priateľov z vody po tom, ako posádka pobrežnej Bet365 hliadky hliadkovala o svojom vzlietnutom plavidle približne o 3:15 ráno, bolo oznámené na nedeľu ráno v tlačovej konferencii.

Prieskumník Lorenzo Velos z organizácie Florida Fish and Wildlife Commission povedal, že loď s rozlohou 32 stôp zasiahla neuzavretý skalný mólo vo vláde Cut na južnom konci Miami Beach a prevrátila a zachytila ​​dve obete pod ním.Tretie telo bolo spätne získané.

“Zdá sa, že rýchlosť bola recenzie Bet365 zapríčinená jeho dopadom a závažnosťou,” povedal Velos. “Zdá sa, že prišli s plnou rýchlosťou, keď narazili na mólo. Na plavidle nebolo veľa Bet365 dôkazov, všetko bolo vo vode, ale neexistovali žiadne náznaky alkoholu ani akéhokoľvek druhu nezákonných drog. “Žiadna z obetí nemala na sebe vesty na živobytie, dodal . Miami Marlins oznámila, že nedeľná popoludňajšia hra proti Atlante Braves bola zrušená. Organizácia Miami Marlins je zničená tragickou stratou José Fernández.Naše myšlienky a modlitby sú v tejto veľmi ťažkej dobe so svojou rodinou, “povedal tím vo vyhlásení. Miami Marlins (@ Marlins) Vyhlásenie organizácie Miami Marlins: pic.twitter.com/6A4Rv6m2g9Sep 25, 2016

Fernández bol široko považovaný za jednu z najjasnejších mladých hviezd športu. Kuba odišiel ako teenager v roku 2008, keď utiekol po motorovom člne po Bet365 zmiernom predchádzajúcom úsilí, ktorý viedol k trestu vo väzení ako trest. Počas svojho úspešného pokusu sa ponoril do vody, aby zachránil ženu, ktorá padla cez palubu, len aby najlepšia stávková kancelária našla svoju vlastnú matku. Facebook Twitter Pinterest Miami Marlins Christian Yelich, pravý, a tímový kolega Justin Bour kľačať pred pamätníkom na džbánovom kopci v Marlins Parku pre Josého Fernándeza.

Fernándezov potenciál bol zaznamenaný, keď bol na strednej škole v Tampone. Rýchlo sa usadil ako vzostupná vyhliadka počas svojej prvej sezóny s Marlinsom, ktorý bol nazvaný nováčikom Národnej ligy roka v roku 2013. Jeho kariéra sa zastavila po osem štartoch v sezóne 2014 a on zvyšok roka zotaviť sa z Tommy Johnovej chirurgie na rekonštrukciu zranených lakťových väzov. Tento rok, keď sa Marlins dostal do play-off, Fernández sa tešil z najlepšej sezóny, keď vyhral 16 zo svojich 29 štartov.

On sa tiež stal otcom.Jeho priateľka očakáva Bet365 prvé dieťa, Fernández oznamuje tehotenstvo v Instagramskom príspevku minulý týždeň slovami: “Som pripravený na to, kde nás táto cesta spojí. #family prvý. “Fanúšikovia sa začali zhromažďovať v Marlins Parku v nedeľu ráno, keď sa šírila správa o incidente. Súčasní a bývalí hráči tiež v nedeľu vzdal hold Fernándezovi. “Ruky nadol jeden z mojich obľúbených chlapcov sledovať ihrisko. Nepriniesol nič iné ako intenzitu a vášňu, “uviedol na stole Twitter Boston Red Sox džbán David Price. Bývalý Marlins prvý baseman Gaby Sanchez opísal, že stratil” pozoruhodného “hráča. “Som stále v šoku,” povedal Sanchez na Twitteru. “Svet stratil pozoruhodnú osobu. Budete chýbať a moje srdce ide do rodiny Fernández. “

Bet365: Marlins džbán zabil pri nehode plavby vo veku 24 rokov 5.00/5 (100.00%) 1 vote