Berdych: Federer ellen van esélyem

A cseh teniszező Tomáš Berdych hiszi, hogy ő, hogy a nyolc döntőbe az Australian Open sikeresen befejezte a párbaj az egykori világelső Roger Federer.

Azt hiszem alapján a meglévő nyolc kölcsönös mérkőzést kedvezett a svájci. Bár sikerült legyőzni csak egyszer elveszett számára többek között a nyolc döntőben a tavalyi első Grand Slam torna a szezon, de úgy érzi, a siker esélye.

„Ez ugyanaz, mint az elmúlt évben. Abban az időben elvesztettem, de én ellene egyes esélyeit.Federer is ideges vagyok, akkor bármi megtörténhet, „Berdych mondta egy interjúban a Cseh Rádió ma után Melbourne győzelem svájci Stanislas más Warinkou.

Berdych segít az a tény, hogy ez lesz a mérkőzés ami nem Federer ellen veszíteni. „a gondolat, hogy ellene nincs semmi vesztenivalója van. Ez határozottan más, mint a gyufa, amelyek közül az egyik tudja, hogy kell nyerni. Ezután játszik teljesen más.

Szeretném ezt kihasználni a kis és talán meg fog nyerni, „dodal.Berdych hogy a harmadik részt vett a nyolcadik döntőben az Australian Open megnyerte a sorban, miután megnyerte 4: 6, 6: 1, 6: 3 és 6: 4 felett Wawrinka Svájcban. a meccs után, sajnálatos, hogy az első alkalommal a versenyen elvesztette egy sor.

„Bárcsak az első szettet, ahol tartottam vele, bár az volt az esélye .Akkor ez kell, hogy legyen a három és szeretném menteni némi energiát, „mondta. Az út a győzelemhez, aki szerint elengedhetetlen volt, hogy az nem esik ki a lépést, miután elhagyta a harmadik szettben, mielőtt Wawrinka beadás kezelésére.

„fontos volt, hogy én csak tartani bejelentés, amely egy idő után nem mindig könnyű. Ezért a játékos általában nem hívja az orvost, ha csinál.Alig neki Wawrinka nevezett kell vezetnie 4: 1, “mondta Berdych.