Az Emiratesben tartott találkozóhoz képest

A londoni Arsenal-dal 1: 4-ben és 1: 2-ben a moszkvai derby-ben a Dinamót nem emelte a CSKA-t a második lába előtt a depresszióba. Ez a furcsa európai kupa-hét megmutatta: három célt kapnak vissza, a többi pedig a bíró lelkiismeretén van.

Az Emiratesben tartott találkozóhoz képest Moszkvában Goncharenko Viktor megrázta a felállást: Vernblum az előző napon megsebesítette a bordáját – Chalov, aki dinót szerzett, balra mozgott, balra mozgott, Nababkin a jobb szélét, a Kristiyan Bistrovich mező közepén a Kristiyan Bistrovich mezőjébe került. Nath Bibras helyébe lépett. Ezt megelőzően a 20 éves horvát csak 18 percig játszott a CSKA-nál. Trust.

Az első félévben az Arsenal számos veszélyes támadást hajtott végre – a programok, mint a londoni meccsen, az Igor Akinfeev büntetőterületét vágták át a szélességen, de ezek az átjárók most már nem voltak egyértelműek.

Natcho megölt egy hétet a visszatérésért. A CSKA átadhatta az Arsenal Photo: RG-t

A 38. percben Alan Dzagoev sérülés miatt elhagyta a pályát, Vitinho megjelent (ezúttal nagyszerűnek látszott), és azonnal játszott Kuchaevvel. Konstantin lógott a büntetőterületen, Nababkin csatlakozott, megverte Montrealot és megütötte a fejét, Cech sikertelenül verte le, Chalov pedig a segédekben volt. Így a CSKA megnyitotta a pontozást.

Az első félidőn túl a gonosz és Wenger lövöldözős szemei ​​voltak. És az Arsenal edzője okozott irritációt: Arsen csapatai soha nem nyertek Moszkvában – 3 veszteséget és 2 döntést; és az új üzlet erősen szaggatta a „hadsereg férfiak” második célját és csodáját.

A szünet után Jurij Rozanov kommentátor boldog volt: az ötödik percben Golovin távozik, Cech ismét gyengén sikolt, és Nababkin befejezte a labdát. 2: 0.

A 71. percben Ignashevich felvette a labdát valaki más büntetésének elé, és a posta mellé lőtt, és több centiméter elválasztotta a CSKA-t a történelmi eseménytől. És akkor minden összeomlott egy személy hibájából …