Az első cseh eredményeket Melbourneben a Siniak és az Allert szervezte

Kateřina Siniaková az első ausztrál teniszezőként lépett be az Australian Open-be. Egy rövid esőzuhany kezdődött bírósági száma 19 harcát a görög teniszező Sakkariovou sikeresen és nagyobb gondok nélkül vesz az első szettet 6: 2.

A második kezdett jobban cseh és visszaállt vezet 3: 0, de a négy helyen fenti létra beépített Sakkariová de képes volt ellensúlyozni, és megfordult a második szettben. Még dühösebb Siniaková és volt állami 4: 5 arc szolgáltatást riválisok, de a végén, köszönhetően a boldog disznó brejkbolu érő 5: 5 és száz és arról tie-break.

A rövidített játék jobb volt a lelkes Siniaková 5. sor: 3, de elmaradt, hagyja, hogy az ellenfél setbolu hogy Sakkariová használják már, és összehasonlítottuk a 1: 1.Nagy csata, és végül kifeszített két óra, és még mindig volt egy nyerő cseh időszakban.

A kulcs ellentámadás 4: 3 már Siniaková figyeli, és a második proměněným mérkőzés pont megtorlást Sakkariové vereség egy előzetes kölcsönös mérkőzés, melyet megnyitása körben Wimbledonban. Másrészt, Australian Open Siniaková a második fordulóban, miután három sikertelen év.

„Nem volt ez ma vydřít 200 százalékkal. Annak ellenére, hogy egy jó kezdet, én az első szettben bajba egy kis szél felkapta, és az a hely, régen, ezért küzdöttem vele, és fordítva ellenfél tért vissza a játékba.

Sokkal jobban van, akkor nem tudtam átállni, és nehéz volt nekem egy pontot szerezni.Ezért örülök, hogy annak ellenére, hogy elveszíti a második, végül húzta a döntő. „Értékelt győztes harc Siniaková tartalmat, ami jelentősen lott után helyi íz utolsó eliminációs rögtön az első fordulóban. Otthon

Allertová zárt a győzelem kanári

neki elleni mérkőzés egy francia Parmentier felszállt Denisa Allertová annak krajance Siniakové nyerési foltok, azonban mindkét örvendezett szinte egyidejűleg. Allertová Kezdettől diktálja a tempót a játék, nyert, mert hamarosan az első szettet 6: 3-as és a második szettben már majdnem egy cseh kiállítás megerősítette kanári.

A kevesebb mint egy óra, és Allertová gyarapítsák előző három nyer képesítést és egy éves szünet után ismét Melbourne-ben játssza a második fordulóját.Az lesz a rivális kínai játékos Zhang Shuai.

„Azt várom, egy tipikus ázsiai stílusú, tele makacsság és futott, fel kell készülni, hogy talán nem lesz olyan egyszerű, mint ma. De úgy érzem, ott tényleg nem túl jó, így remélhetőleg még tart. „Denisa Allertová kíván fenntartani formában későbbi fordulóban.

Melbourneben nagyon sikeres ebben az évben. „Elegem három sikeres mérkőzést az időmérőn, jól érzem magam a pályán, és én lag, mert ez történt ma, amit lehetett. A kulcs természetesen egészséges.Ha már képzett ahhoz, hogy csinálni, ami most vagyok, hogy jöjjön és eredmények, eddig ez megerősítette. „Home

Venus nem ismétlődhet meg a tavalyi finálé

Csak röviden a Spider Australian Open Williams megtartotta a legendás nevet. Míg a Grand Slam rekorder Serena Melbourne-ben nem érkezett meg minden, és élvezi az anyai, nővére Venus játszott ki az első körben.

Venus Williams, a tavalyi döntős a Melbourne búcsú az első kör után.

< p> a tavalyi döntős a nyitó mérkőzés tudta biztosan képzelni sokkal könnyebb, mint Svájcban Benčičovou tehetséges volt, de azért is, mert a jelenlegi egyensúlyt az egyértelmű kölcsönös egyezés 4: 0 kedvenc.A Rod Laver Arena-nál azonban a Venus, az elmúlt évvel ellentétben, nem melegedett fel.

elvesztése után a kezdeti, 3: 6, bár a tapasztalt amerikai a második szettben javult, és közel volt az összehasonlítása készletek Benčičová de végül drámai terminál kezeli és miután egy sikeres meccs pont 7: 5 volt némileg hitetlenség mosolygós öröm legenda premier fejbőrt.

győztes US open Stephens bántja

sötét hihetetlenül zsinór az elmúlt hónapokban egy másik amerikai nőt is meghívott a Melbourne Parkba. A meglepő győztes a tavalyi US Open Sloane Stephens volt September szenzációs diadalt a New York még nem nyert egy meccs eddig.

A hét vereség a sorban még egy hiba a pályán Margaret Court.A kínai rivális Zhang Shuai, bár jól indult, és nyerte meg a nyitó készlet, de a másik kettő már sújtó kínai bóbitásból és Stephens vár mellett szomorú gondolatok is jelentősen visszaesett a rangsorban.