Arrigo Sacchi egy nagyon érdekes ötletet

– Jó cél volt. De meg kell próbálnia a 40 méteres pontszámot ”- válaszolta Zlatan Ibrahimovic Cristiano Ronaldo második labdájára a Juventus első mérkőzésén. A svéd nagyon átláthatóan utalt a hosszú távú céljára az angol csapat ellen, mondván, hogy a portugálok nem érnek el.

Kár, de a Galaxy csatár mérsékelten hallgatta, hogy a gólt egy barátságos meccsen szerezte, ami nem oldott meg semmit, és Hart állt a célban – egy jó kapus, de nem Buffon, enyhén szólva. A svéd természetesen jó a trolling művészetében. Sajnos, de a Bajnokok Ligája rájátszásában észrevehetően rosszabb volt: ott már csaknem 15 éve lógott, de csak 10 gólt tudott elérni. Ronaldo ugyanolyan számú golyóhoz elegendő egy rájátszáshoz a 2016/17. Szezonban.

Arrigo Sacchi egy nagyon érdekes ötletet fogalmazott meg: „Az erő, a szenvedély, a technika és az atlétika nagyon fontos. De önmagukban nem cél, hanem csak a cél eléréséhez szükséges eszközök. ” Aztán hozzátette, hogy mivel Steven Gerrard egy nagyszerű futball játékos, de valószínűleg nem egy nagyszerű futballista. Úgy tűnik, hogy ezek a szavak sokkal jobban illeszkednek a Zlatan karrierjének leírásához. Mindig elfojtották a döntő pillanatban.

Ez komoly – oké, “Ajax”, de karrierje tovább “Juventus”, “Inter”, “Barcelona”, “Milan”, PSG, “Manchester United”. Minden csúcscsapat, szinte mindannyian azt állította, hogy megnyerte a Bajnokok Ligáját, mindenki azt remélte, hogy a svéd segíteni fog nekik ennek elérésében, mert annyira lőtt a bajnokságban, és hihetetlenül hatékonyan csinálta.

Ibrahimovic trollok Ronaldo. Zlatannak le kell állnia

A probléma az, hogy Ibrahimovic elsődlegesen a korcsolyázási szintek, a részunok vagy az Espanyolok csapataival játszott játékok számára volt jó. Távolról, amikor az ellenfelek többsége nem rendelkezett minőségi játékosokkal ahhoz, hogy megállítsa az ilyen átfogó és sokoldalú játékost, készségei nagy segítséget jelentettek a kluboknak, ahol játszott. Innen 33 trófeát karrierre, amelyből 13 bajnok. De még soha nem játszott a Bajnokok Ligája döntőjében, nem is beszélve a győzelemről. Miért van ott a döntőben, Ibra csak egyszer jutott el az elődöntőig, őrülten erős barcelonával, ahol azóta helyettesítő volt. A katalánok ebben a szezonban nyerték meg a Bajnokok Ligáját, mielőtt megvették volna az Ibra-t, és azonnal elmentek. Véletlen egybeesés? Nem hiszem.