Adelaide újjászületése bizonyult rövidnek, mivel Brisbane elfogyott a nyertesek

Thomas Kristensen egy első félig tartó brace-ot szerzett, amint Brisbane Roar egy 4-0 A-liga nyerte meg a nyereményét egy lapos Adelaide United-nél vasárnap.

A négy egyenes 1-1 húzás frusztráló futtatása A Roar számára Kristensen két gólja mindössze három perc alatt érkezett, és mindkettőt Socceroo tálcán szolgálták, remélve, hogy Tommy Oar.Brisbane Roar megtartja a W-League győzelmét az Adelaide United-nél További információ

Thomas Broich veterán 55. percben hozzáadta a harmadikat, és egy jól időzített fejlécet vezetett Eugene Galekovic Adelaide kapitánytól egy okos Dimitri Petratos szabadrúgásból, míg a késő Jamie Maclaren büntetés volt a végső tőr.

Roar a negyedik helyen marad a létrán, egyenlő a Melbourne Victory és a második helyezett Melbourne City mögött, de lezárta a távoli vezetők Sydney FC-jét a hét pontra.

Brisbane-től egy komoly előadás volt Annak ellenére, hogy a Suncorp Stadionban a Coldplay koncert közepén a kopás jelei egyértelműen eltűntek hét.Azonban nem túlzottan hátráltatta a meccs látványát, 15,605 rajongó előtt játszott.

A Roar szemszögéből az egyetlen aggodalom a Broichnek okozott borjúsérülés volt, akit rövid időn belül levették célpont.

A Vörösek számára ez egy komoly valóságellenőrzés volt, miután az elmúlt héten megnyerte az első szezont, és minden hasonló reményt a tavalyi szezon szenzációs menetére, a dupla bajnokságra nem valószínű.

Jamie Young elkezdte a célját Brisbane számára, miután Michael Theo késői visszavonását a quad sérülés miatt vette, és minden alkalommal, amikor tesztelte, egyenlő volt a feladattal.

Adelaide legjobbja az esélyek későn érkeztek, amikor a meccs már megtörtént, az Iacopo La Rocca keresztpályás fejlécével a 64. percben, ami a legközelebb volt ahhoz, hogy megtalálják a háló hátulját.

A korábbi Dánia nemzetközi Kristensen nem volt ilyen baj, feltűnő a 28. és 30. percben, hogy szezonját négy céllal vegye.

boldogtalan visszatérés Suncorphoz Henrique-hez, akit a régi rajongói melegen fogadtak, de felelős volt a kézilabdaért, amely a Maclaren 85. perces helyszíni kickjét adta.

A Maclaren majdnem elhagyta a mérkőzést, mert nagymamája közelmúltbeli halála, de úgy döntött, hogy játszani és célját a memóriájára szenteli.