A vihar továbbra is az NRL létra tetején van, mivel Suliasi Vunivalu négy ellenfélet ért el Manly ellen

A történelmi négyes próbálkozás Suliasi Vunivalu lövöldözte Melbourne-t egy testes 38-18-os győzelemért Manly-nál, és tartotta őket a pályán, hogy az NRL miniszterelnököt kérje.Vunivalu 30 perces kvartettje szombat este 16 játékban 21-re emelkedett, ami megegyezik a korábbi Storm-sztár és a 2007-es kétszámjegyű nemzetközi Israel Folau újdonságaival.

A győzelem Storm a hetedik helyezést az elmúlt nyolc mérkőzésen, megszilárdítja helyét a verseny létrán, három ponttal megelőzve a Cronulla-t, akik hétfőn pihenhetnek South Sydney-be. Pörrös thrash Tigers és az utat az NRL döntő versenyen Tovább…

A 8,241-es számú szerény tömeg előtt a Brookvale Oval – a második legkisebb szezonban – a Sea Eagles egyszerűen nem válaszolt Vunivalu próbálkozó erejére, mivel a Storm 26-6-os félidei vezetést hajtott végre. Azonban, ahogy az év nagy részében is, Manly nem volt hajlandó a törülközőt a szünet után dobni, egy másik újonc Brad Parkernel, aki befejezte a zárójelet és Jorge Taufua 100. NRL játékában.

Taufua 62. perces erőfeszítése csökkentette a hézagot 14-re, alig 20 perc alatt d, míg a tempó többször is felgyulladt a záró szakaszokban, a Storm tartotta az év 18. év győzelmét. Melbourne prop Felise Kaufusi lezárta a győzelmet, és próbálkozott teljes munkaidőben. Cooper Cronk 25. évfolyamán, az NRL-ben szereplő játékosok legnagyobbiként. Vunivalu lett az első olyan játékos, aki négy éve sikerült négyet felvennie, mióta a korábbi Sea Eagles szélsőjátékos David Williams 2012-ben tette meg. csak a hatodik Storm játékos, aki elérte a játékot.

Először jött, amikor Cameron Munster 10 percen belül eldobta a passzt, és megragadta a másodikat, amikor egy Cronk bombát üldözött, amit sem Tom Trbojevic, sem Jorge Taufua nem akart egy rész a 26. percben.

A Fijian mindössze két perc alatt szerezte a harmadik és a negyedik helyet, miközben egy újabb labdát húzott Munsterből a 38. percben, mielőtt befejezte volna a Cronk banán rúgását. Viharítsunk egy 20 pontos félidejű vezetést.

Míg Vunivalu a próbálkozásokra vitte, Munster, Cronk és Dale Finucane szintén hatalmasak voltak a Storm, akik képesek voltak pihenni Cameron Smith kapitánynak a mérkőzés utolsó 10 percében.Facebook Twitter Pinterest A Cowboys James Tamou úgy néz ki, hogy megtalálja a Way of Warriors védelmét Townsville-ben. Fotó: Michael Chambers / AAP

Észak-Queensland 34-6-os győzelemre tett szert a Warriors-on, hogy megragadhassák három játék vesztes sorát. A Cowboys a Townsville első felében elszaladt, és 22-6-os szakaszt megnyitott a szünetben.

Az eredmény a top négyes befejezést követően erősen megtartja az élen járó premiereket. mindössze két ponttal a negyedik helyezett Canterbury mögött, mielőtt összecsapásba kerülne a Bulldogokkal a következő csütörtökön. De a vereség nagy költséggel jött a Warriors számára, akiknek a döntője reménye szerint egy szálat lóg a hátrányos helyzetű vereségek után .Ők kilencedik a létrán 24 ponton és három a nyolcadik helyezett Gold Coast mögött mindössze két forduló maradt. A sérülések megsértése érdekében a Warriors két kulcsfontosságú háttal csatlakozott Issac Luke-hoz (térd ) a baleseti szobában. A legjobb kipróbáló, Solomone Kata (hamstring) nem indította el a mérkőzést, a nagy szélső Ken Maumalo (hamstring) lelapult a nyitó felén.

Miután Melbourne, Wests Tigers és a Sydney Roosters, a Cowboys nem vesztegette az időt a legjobbra való visszatéréshez.Kyle Feldt két gyors próbálkozást hajtott végre a Michael Morgan rúgásaival, és Jason Taumalolo a 23. percben egy harmadik négy mutatót adott a 16-0-os vezetéshez.

Egy ritka fényes helyszínen a Warriors , tinédzser Ata Hingano azonnali hatást gyakorolt ​​az NRL-es debütálójára azzal, hogy Ryan Hoffman kapitányt küldte a látogatók egyetlen éjszakai próbájára.

Csak Justin O’Neillre, Ray Thompsonra és Michael Morganre törekedett a Cowboyt, mert a harcosok tartottak rejtett a második felében. Facebook Twitter Pinterest Jarryd Hayne úgy néz ki, hogy elszakad, mielőtt a Head Hunter Stadionba került.Fotó: Darren Pateman / AAP

A Gold Coast újabb lépést tett az első NRL döntőjében 6 év alatt, kényelmes 26-6 győzelmet aratott az utolsó helyezett Newcastle-nél a Hunter Stadionban.

A Titánok (27 pont) a létrán nyolcadik helyezést értek el, két játékkal Penrith (home) és North Queensland (távol) ellen, és a Knights Club-rekord vesztes sorozatot 16-ra növelték.

csak aggodalomra ad okot a titánok, amikor a kódrohamos toborzást Jarryd Hayne-t a 65. percben segítették, miután egy fülbevalót a fijiai nemzetközi Jacob Saifiti nevű fiúval bevont. Hayne, aki nem foglalkozott tovább a meccs többnyire támogató szerepet játszott a harmadik játékában az NRL-ben, és hátsó ülést tartott az elődöknek, akik mind a négy Titans elleni próbálkozást értékelték.

Ryan James-féle kapitány, ellentmondásos felvétel , az első 20 percben kétszer is összecsaptak, amikor a Titánok 18-0-os vezetésre vezettek.

James szerencsésnek számított a mezőnyben, mivel kétszeres gondatlansága miatt bűnösnek találta a Wests Tigers, James Tedesco állkapcsát.A tüzes front-vitorlázó elengedte magát, miután az igazságszolgáltatási osztály lemondta a díját az első fokozatra.

A korábbi Queensland segédprogram Chris McQueen elé 16-os percet ért el, mivel a Titánok azzal fenyegetették, Nathan Ross 90 méteres lehallgatással próbálkozott a 28. percben, így a félidős félidőben 18-6-ra csökkentette a hiányt. Titánok Luke Douglas-ot Az 50. percben a vendégek 24-6-ra növelték a látogatókat, majd a volt lovagok félhátvédje, Tyrone Roberts 5 percet a büntető célt tett a teljes munkaidőre.

Miután a térd sérülése miatt hiányzott az elmúlt két mérkőzés, Roberts visszaszállt régi klubja ellen, a rendes játékvezető Ash Taylor helyett, aki pihentette magát, hogy visszaszerezze többszörös győzelmét. 133 nap alatt elsőként nyerte el az első győzelmét, és csak a második szezont, Newcastle-t (hét pontot) a létra alján horgonyoznak, és összegyűjtik a második egymás utáni fát A lovagok mindvégig nagy valószínűséggel vesztették el négy hónapos veszteségüket, de az esélyüket nem erősítette meg Jarrod Mullen (térd) és Sione Matautia (agyrázkódás) késői visszavonása.