A szlovákok győzedelmeskednek 4: 0-ra. A németek betöltötték San Marino 8: 0-t, Anglia megsemmisítette Skóciát

England labdarúgók uralták a vb kvalifikációs hagyományos derby Skócia. A 3: 0 ólom után az F csoport asztal még a negyedik játékban sem ugrált. Mi jártak valamint Németországban, amely megerősíti az egyértelmű kedvenc szerepe és bontott San Marino 8: 0. A tizenkét pont annyira mesterien vezet, C csoport, amelyben az eljárást küzd és cseh kiválasztása.A csata a második helyért megnyerte Azerbajdzsán Észak-Írország 4: 0 pontszám és jobb ellenfelek őrült. Egy fontos mérkőzés egyértelműen elnyerte a szlovákok, akik zúzott Litvánia 4: 0.

A csoport

Az A-csoport első helyezettje Franciaország és Svédország között jobb volt a hazai csapat számára. A vezető elküldése közben látogatók röviddel a szünet után Emil Forsberg a szabadrúgást, hála Dimitri Payet Paul Pogba de a francia csapat sikerült párbajozni forgatás.

Pogba első után nem sokkal beváltása gól Payetově támogatást hasonlította magát Payet majd miután óra a játékot szerzett egy győztes cél.

Franciaország – Svédország 2: 1 (0: 0)
b> 58. Pogba, 65. Payet – 55. Forsberg. Bíró: Mažice (SRB)..

A győzelem San Marino aláírta a legtöbb jednadvacetiletý középpályás Serge Gnabry. Amikor debütált a német nemzeti lemezjátszó Werder Bremen mesterhármast utóbbi oly vidám mutatkozott be a 1976 Dieter Müller.

Gnabry először az A mérkőzés elején nőtt gól után kapitány Sami Khedira 2: 0, majd a forgatás karika Jonas Hector által két gólt váltott.Bontási kerekíteni végén öngól Mattia Stefanelli és váltakozó Kevin Volland.

A táblázatban a C-csoport, és a negyedik győzelmét négy párbajok továbbra is tartalmazni Németország első helyen, a helyzet azonban megváltozott a második helyre, miután legyőzte Észak-Írország 4: 0 Azerbajdzsán felett. A győztes csapat felvette az ellenfelének hét pontját, és kihagyta a jobb pontszámot. Élén a németek mindkét csapat veszít öt pont.

Egy fontos győzelmet kormányzott északír egység első felében Kyle Lafferty harmadik cél három mérkőzést, és már a 20. a nemzeti csapatban. Azerbajdzsán védelmi, hogy az előző három játékot tartani tiszta lappal, majd teljesen szétesnek.

Csehország – Norvégia 2: 1 (1: 0)
Gates : 11. Krmenčík, 47. Zmrhal – 87. király.Bíró: Nijhuis (NL). ŽK: Aleesami. A nézők: 16411.

Észak-Írország – Azerbajdzsán 4: 0 (2: 0)
Célok: Lafferty 27., 40. McAuley , 66. McLaughlin, 83. Brunt. Bíró: Turpin (Fr.) San Marino – Németország 0: 8 (0: 3)
58. és 77. Gnabry, 32. és 65. Hector 7. Khedira, 82. saját Stefanelli, 85. Volland. Bíró: Kucin (Kaz.).

nyerni 4: 1 felett Kazahsztán ünnepelte labdarúgó Dánia riválisaik cseh képviselet kedd előkészítő mérkőzés.E csoportban az övék a harmadik helyen a pont Montenegro hogy elvesztette 2-0 Örményországban és elvesztette 2: 3.

tíz pontot vezet Lengyelország nyerte a Románia 3: 0 és két a célok Roberta Lewandowského, hét találatot gólkirály időmérő.

Örményország – Montenegró 3: 2 (0: 2)
célokat 50. Grigorjan, Harojan 74, 90 + 4 Kazarjan – Kojaševič 36th, 38. Jovetic.

Dánia – Kazahsztán 4: 1 (2: 1)
és 90. + 2 Eriksen, 15. Cornelius, 78. Ankersen – 17. Sujumbaev.
Célok: 83. és 90.
z tollat. Lewandowski, 11. Grosicki. Bíró: Skomina (Szlovénia).

113.a hagyományos ellenfelek veresége az angol csapatot legyőzte a Wembley Scotland 3-0-ban, köszönhetően a három csapatnak. Daniel Sturridge a 24. percben nyitotta meg a pontot, félidő után Adam Lallan és Gary Cahill ugyanúgy tette hozzá. Míg nyolc játékot az angol bajnokságban és Sturridge a Liverpool még nem fogadták el, az ellen Skócia volt a második gól négy mérkőzést a képesítést.

A kölcsönös egyensúlyának történelmi riválisok, így az angol szerzett 48 győzelemmel, további hét mielőtt az északi szomszédok meg tudták csinálni. Három gól siker is volt az eredménye, hogy a legjobb mérkőzést Anglia és Skócia nyert 5: 1, 1975-ben

Az átmeneti Anglia edző Garetha Southgatea is kérjük a védekező újra.Annak ellenére, hogy több esélye, mert Skócia a negyedik selejtező mérkőzésen Anglia védelmi sikerült tartani egy tiszta lapot.

Az elmúlt tíz-vezetője Angliában a táblázat után Szlovéniában a legszűkebb megnyerni Málta. Ezt követi a Szlovákia hat ponttal a 4: 0-os győzelem után Litvániában. A szlovákok az első vereséget adták a kvalifikációban. Győzelmük nagyon gyorsan született, egy negyed év után két góljuk volt. Röviddel Nemce Ádám fejét követően, az AC Milan csatára, Juraj Kucka messziről legyőzte a nagy csapást. Amíg félig felemelkedett Martin Škrtel első gólt a válogatott 2006 óta, és végül hozzá egy negyedik cél nápolyi Középpályás Mágus Marek Hamšík.

Szlovákia – Litvánia 4: 0 (3: 0)
Célok: 12. Német, 15.Kucka, 36. Škrtel, 87. Hamšík.

50. Lallana, 61. Cahill. Bíró: Cakir (Tur.)

Málta – Szlovénia 0: 1
Cél: 46. Verbič. Bíró: Raczkowski (Pol.).