A svédek a szlovákok elleni négyes mérkőzés után 1: 2-re vágtak

Bratislava. A svédek Pozsonyban maradtak az NTC-ben, hogy nyerjenek a szombati stábban elért győzelemnek köszönhetően. Tapasztalt deblisti Robert Linds- Johan Brunstrom legyőzte otthon pár Lukas Lacko és Filip Polasek simán három szettben 6: 4, 7: 5, 6: 4-től 01:55 h. A verseny győzelmét a döntőben a vasárnapi kislemezek határozzák meg.

szlovákok kapitány Miloslav Mečíř készült összetételben debla változások az eredeti jelölést, miután az oldalsó Polasek megkapta a lehetőséget, Lacko, de a fejlettebb hazai riválisai nem elég.

A szlovákok kapitánya elismerte, hogy nem számít túl sokat a páros pontokért. „Le a kalappal a svédek, játszott tökéletesen, és megérdemelten nyert. Volt néhány esélye a második szettben, de összességében egy jobb ellenfél.Megmutatták, hogy azok a globális szereplők „mondta Mecir.

” Az ellenfél is kockáztatta az adminisztráció és alapjául neki, amellett, hogy jól lefedi a teljes hálózaton, így nem volt könnyű. Holnap várunk egy kemény nap a számunkra, hogy tömítő a győzelem. „

Mecir gyakornokok befejezte az ötödik egymást követő évben” mentő „munka. A fordulat januárjában és februárjában nélkül elvesznek megsérült Klizan párbaj az első fordulóban a csoport 1 euro -africxkej zóna a Davis Cup Kremenchuk házi Ukrajna 2: 3.

a történelem a Davis-kupa harmadik kölcsönös mérkőzés között szlovák és Svédország, az állam még mindig bizonytalan 1: az első győztes a pozsonyi párbaj tartjuk „egyéb bajnokság “, egy vereséges csapat várja október második fordulójában játszani Dániával szemben.Ár elkötelezettségét Hrbatý és Kucera

A korábbi finom szlovák Dominik Hrbaty képviselői és Karol Kucera szombaton átvette a díját az odaadás a Davis-kupa, elnyerte a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF).

Ez történt a szlovákiai és svédországi meccs előtti ünnepségen.

ITF megadta a díjat sokéves megjelenését a mez az ország a tekintélyes csapatverseny, ő vezetett be az elmúlt évben, hogy jelölje meg a 100. Davis Kupa döntőjében.

A megszerzésének feltétele árak odaadás játszott legalább 20 üléseken hazai és idegenbeli rendszer vagy 50 ülések a regionális versenyen. A nap végén 299 játékos teljesítette a kritériumokat.Szlovákia – Svédország / folyamatos (2: 1 szombatig páros)