A pilseni csapat vonzott, Vydra hozzájárult Derby hatodik céljához

A Derby sorozatban ötödik helyen végzett és nyolcadik helyre költözött. Daniel Pudil legyőzte a védekező csapat jelölését. A negyedik percben Vydru megsértette Glenn Loovens-ot. Az egykori Watford lejátszó vagy Udine rendelt büntetés lövés, és szerezte a hatodik gólt a szezonban.

Háziállatok több esélye van a győzelemre a biztosítás, de végül úgy döntött, hogy négy perccel a vége előtt Bradley Johnson, aki helyett mindössze 78 percet dvacetinásobného képviselője Stork John Terry 2003 áprilisától szerezte meg az első gólt a Villa Park stadionban, amikor Chelsea-ben szerezte.Ezúttal segített Aston Villa splash telibe a 2: 1 győzelem Fulham, amelyre a mérkőzés Tomas Kalas.

Kapus Tomas Cerny okozott a tizedik fordulóban a skót labdarúgó-bajnokság büntetés, de megkötik őt és Patrick Thistle verte FC Dundee 2: 1. Csapata szerezte az első győzelmét a szezonban, hat pont még mindig a farok az asztalra.

Dundee vezetett a nyolcadik perc után beavatkozás Ajay Leitch-Smith és a 20. percben a hazai rosszabb is lehetne. Fekete elnyomását bírálták játékvezető kihagyott egy büntetőt, de a fegyveres nyitó cél ellen egykori ifjúság képviselői nem sikerült.Az év második felében megfordult az állás Ryan Edwards és nyomás váltakozó Miles Storey.

Labdarúgók Lugano után meglepő győzelem Plzen az Európa Liga vette át, és a svájci első osztályban, ahol annak ellenére, hogy hosszú gyengülése kötve 2: 2 a pályán Zion . Véget a sorozat öt vereség, de továbbra is az utolsó egy két pont elvesztése az utolsó előtti Luzern.

Lugano Carlinhos cél vezet, de Sion pontszám megfordult, és hála a fölénye után megszűnik a dugó Rouiller 38 percig. Négy perccel a vége előtt, hanem a gyengülő rendezett sorsoláson Mariani.

Edző Pierluigi Tami készült Lugano választotta az egyetlen változás a csütörtöki játék ellen Pilsen, a támadás van esélye Gerndt. Lugano játszott megkomponált Da Costa – Mihajlovic, Rouiller, Golemič, Daprelá – Piccinocchi (77.Bottani), Ledesma, Mariani – Črnigoj (46 Sulmona), Carlinhos, Gerndt (46 Sabbatini).

Labdarúgók Koppenhága a 13. fordulóban a dán liga nyert 4: 0 felett Aarhus és emelte önbizalmukat után a két a vereségek és a csütörtök 1: 1-es rajzolása az Európai Liga Zlinnel. A táblázatban ugrott az ötödik helyre.

Állandó edző Solbakken megérte ellen Zlin hagyjuk pihenni Verbic. A szlovén középrésze nem változtatta meg a büntetést, de két gólt döntött. Szerbek is sújtotta, a dió és a Pavlovics.

Kodaňští kapott választott Olsen – Ankersen, Vavro, Lüftner, BOILESEN – Falk (73 Kusk) Greguš (26. mátrix), Kvist, Verbic – Pavlovich (73 Pusic), Sotiriu.