A fogoly, Jaškin, Sedlák és Palat segített, Pavelec elkapta a Rangers mögött

A New York-i riválisok, az Islanders és a Rangers pénteken pénteken találkoztak a semleges jégen a Webster Bank Arena-n Bridgeportban. A második alkalommal az előkészítés és véletlenül ellen ugyanazon ellenfél volt lehetősége cseh kapus Ondrej Pavelec , amely Blueshirts odchytal az első kétharmadának és beváltása kétszer.

A második törvényben Casey Bailey és Anthony Beauvillier felülkerekedett. Sajnos a rakétákkal kapcsolatos részletesebb statisztikák sajnos nem állnak rendelkezésre. A Rangers legyőzte a nulla fordulót a szlovák kapus, Jaroslav Halak 22. fordulójában.perc, amikor a hálózati játék sikerült Vinni Lettieri segíti Philip megragadta 18 éves cseh junior válogatott, és folytatta a győztes gólt egy korábbi tétel a két egység, amely díszített tengerentúli debütáló telibe a kiterjesztés.

Egy másik cseh kapus David Rittich Calgary maradt csak a padon, és fel a hátsó számú Mike Smith, aki tizenöt beavatkozások segítettek nyerő 4: 2 felett Arizona. Johnny Gaudreau gondoskodott két lángról. Columbus jégkorong játékosok a jégen belehalt védők Stanley Cup Pittsburgh mindössze 3: 4. A támogatást a Cseh Centrum Lukas Sedlak (18:47, 0 + 1, 1, 1 lövés) 53 perc alatt egyenlített a hazai 3 pont: 3 Pierre-Luc Dubois. A pingvinek még mindig sikerült sztrájkolni, amikor a céljuk 59 gól volt.óriási védő Olli Määttä.

Washington 0: 4-en vereséget szenvedett a St. Louis csapatában. Louis, az első cél, és szerezte a támogatást Dmitri Jaškin (00:20, 0 + 1, +1, 1 lövés). Amellett, hogy halad a pálya Jaškin láthatóságának és akciós harcot Tom Wilson, amikor akarta, hogy megbosszulja a rajtaütés társa a támadásoktól. A Capitals mez hiába próbálta meghódítani cél Ville Hussoa többek között a cseh ifjút Jakub Vrana (14:59, +/- 0). Csakúgy, mint Jaškin, a másik cseh csatár a különbség volt. Ondřej PALAT (16:01, 0 + 1, +/- 0, 4 felvétel) csatlakozott Tampa Bay hálózati játék kombinációs 16 perc elleni mérkőzés Nashville.Végén a pontozási Nikita Kučerov, aki segített a Lightning, mint az eredmény 3: 1

A kanadai Edmonton Derby sikerült aránya 5: 3 felett Vancouver. Ők voltak felelősek elsősorban két lövész dvougóloví Oilers, 18 éves amerikai Kailer Yamamoto a határidős finn Iiro Pakarinen. Anaheim, egységet a cseh csatár Andrew Kasei (16:17, +/- 0, 3 lövés) megbirkózott 4: 2: Los Angeles.

Los Angeles legyőzte Vancouver Kína nyerte mindkét mérkőzést

Jégkorong Los Angeles Kings legyőzte a Vancouver Canucks és a második pre-párbaj Kínában.Miután megnyerte 5: 2 Sanghajban, ezúttal Pekingben nyert 4: 3 után Penalty.

királyok vezette a kínai metropolisz kétszer két gólt, először 2: 0, majd 3: 1, de Vancouver harmadik harmadik sikerült két találat kényszeríteni túlórát. Ellentétben egy cél csökkenteni a hálózati játék és Loui Eriksson 59 perc elteltével kiegyenlített Christopher Tanev.

Az idő és a túlóra az eredmény változatlan, a győztes úgy döntött, és lő. Azokban öt játékos sikerült sikeres támadó Kings Jonny Brodzinski, aki úgy döntött, hogy a kettős diadal Stanley Kupa győztes 2012-es és 2014