A dubai elődöntőben Plíšková fog játszani, ismét a Safarován érlelődik

Pliskova így az előző fordulóban az antwerpeni és újra a csatát, hogy előre a végső, mert Suarez, a jelenlegi Slayer Petra Kvitova a harmadik fordulóban, a belga elődöntő győzelem Safarov esett.

Louny natív amely az elmúlt négy hétben a negyedik játszik a kontinensen, az elején a mérkőzés, és még romlott az intervallumok között a gamma dolgozott třicetistupňovém hő fáradt érzés. Safarov volt elég ahhoz, hogy megszerezzék az első sorozatba egyetlen ellentámadás, ami gyorsan és átvette a második szettet, és úgy tűnt, hogy úgy döntött.

Plíšková huszonkét, ami ezen a héten felmászott a rangsorban a legtöbb pályafutása a 18. helyen, de miután egy interjúban edző Jiří Vaněk a bíróságon újra felvették.Érő 3: 3 és állami 5: 4-ben adjuk meg hat évvel idősebb rivális setbol, ​​de még mindig hiányzott. Szomorú, de húzta be a csepp lövés, és ez sikerült is.

Victory és íz elején tartott a készlet, és meghatározzuk a globális távollevő kapott, amikor nyomás alatt. Safarova, aki játszott maratoni, közel három órás mérkőzés a második fordulóban Casey DellAcquaovou, elszáradt, és az első játék van, hogy a nagy küzdelemben 0 állapot: 4. Mankó nem törölte, miután közel két és fél órás Plíšková fordult első mérkőzés pont.

Muguruzaová mellett rivális Pliskova nyert spanyol párbaj alatt Carla Suarez, Slayer Petra Kvitova a 3. fordulóban. Muguruzaová legyőzte társa páros 6: 7, 6: 3 és 6: 3.Plíšková fog versenyezni a natív venezuelai másodszor pályáján, az agyag, a francia nyílt 2013 cseh teniszező elveszítette az 1: 2-készletek.

Bolelli verte Raonic tenisz és megdöntötte a rekordot

ATP torna Marseille a top-helyezett Milo Raonic második fordulójába került. A hatodik játékos rangsor nem volt elég szenzációs olasz Simona Bolelliho hogy a haladás a negyeddöntőben és ünnepelt a végén egy rekord sorozat úgynevezett nyitott korszak. Győzelem a rivális az elit tíz várt 35 játékot.

A kanadai kedvenc Raonic Bár Ábrahám ültetett Bolellimu 21 es képest hét olasz rivális, de kiderült az egyik nyolc brejkbolů. Ezért huszonkilenc Bolelli, 53.játékos rangok, nyert 6: 4, 3: 6, 7: 6 és fog játszani a középdöntő ellen hazai Gaël Monfils.

Franciaországban a verseny az úgynevezett Nyitott 13 gyarapodását és Lukáši Rosolovi páros. Az osztrák csapattársa, Dominic Thiem, ma elment az elődöntőben.