A Chumelenici volt a legjobb Domračevová. Csak tizenkilencedik volt Vítková

Ha arra tíz hónappal ezelőtt ünnepelte aranyérmet a világbajnokságon Gabriela Koukalová, otthagyta csak a szemét, hogy sírni.

Veronika Vítková majd végül 68., nem adja át a harcos versenyt, és most ad gondolat a legrosszabb valaha világbajnoki karrierjét.

az elmúlt tíz hónapban, sok minden megváltozott.

Koukalová borjú sérülés nem része a csapatnak és a sír? Az elmúlt szezon lövöldözésének gondjai nyilvánvalóan elmentek, jelenleg a cseh vezető.Már Östersund sikerült sprint is tökéletesen Hochfilzen, mint egyike azon kevés megbirkózott a nehéz körülmények a pályán, és a tartományban.

Csak a harmadik reggel fekvő talált célt, ami a Vítkov mindig azt jelentette, tisztességes verseny és a tizenkilencedik helyről a azt.

„ez nem jó formában, de verča merésünket rossz volt”, mondta a cseh televízió edző női Zdenek Vitek.

Más oka az örömre, de a cseh női válogatott nem ajánlotta fel a rajongók. Otthon

a lényeg már nem jutottak tovább Biathlete és ami még rosszabb – csak negyvenegyedik Margaret Davidová harcos megelőlegezett szombati versenyre.

ez nem kapcsolódnak 61. Jessica Jislova, 62. Eva Puskarcikova, 69.Lucie Charvátová vagy 84. Veronika Zvaricova.

A legrövidebb futam Hochfilzen elsajátította Darja Uladzimiravna Domracsava. Hármas olimpiai bajnok, miközben egy héttel ezelőtt östersund sprint elveszett sosem érte el, ő nem érezte jól magát. Ausztriában volt, de egy kört, mint a régi szép időkben – még születése előtt lánya Xenia.

A hibátlan lövés, amellett, hogy nyomon ultragyors Fehéroroszország és hozzá kell adni a listát 26 győzelem a World Cup.

a második elfoglalt Anastasia Kuzmínovo – egyszer megtévedt a tartomány és a harmadik álláspont Dorothea Wierer.

Visszatérve a vb után betegség töltött hochfilzenské követni laura dahlmeier.Német Biathlete itt tíz hónappal ezelőtt ünnepelte öt aranyérmet a Világbajnokságon.

Ez alkalommal olyan vicces nem volt.

Német két hibát is elkövetett a forgatás fekve, amelyek összesen több mint elég 16 . sor.

hóvihar a cseh nők szép

ez egy teljesen más növény, mint két órával korábban tapasztalt biathletes.

Ezzel szemben a férfiak sprint kissé melegebb, hőmérők Hochfilzen, Ausztria megmutatta körül egy fokozattal nullára. Mi még rosszabb, elkezdett havazni és a szél fújni.Egyértelmű volt, hogy a nők a második térfelén részesül tömörített pályán.

És végül győzelmet Domračevové ( ID 71 ), és egy második helyet Kuzmínovo ( 69 ) megerősítette.

Vítková kezdte a versenyt, mint a harmincötödik ellenére sok jó futó és egy hiba a tartomány végső soron nem volt elég a jobb, mint a 19-én.

Akkor ez csak rosszabb lesz.

Még csak húsz Margaret Davidová közel volt a második Világkupa futam, amely elérné a pontokat. A tizenhetedik leggyorsabb futás nem támogatta a pontos felvételkészítést.Ő tette három hibát, és végül a negyvenegyedik.

De legalább haladó szombati futam Fighter, ami nem más, Cseh nem tud mondani.

Jessica Jislová kezdte a versenyt a harmadik és szenvedett a lassú pályán.A lőtér tette a nehéz körülmények között, csak egy hiba, nem annyira, de csak azért, hogy előre között 60 legjobb nem volt elég.

Eva Puskarčíková ismét szenvedett három lövés hibák és a 450 méter extra Lucie Charvátová tévesen még négyszer.

Strelecky sikeres visszatérés a világbajnokság után öt évet töltött Veronika Zvařičová aki kimaradt egyetlen célt.

futás bár a világbajnokság nem volt elég, ugrás elvesztette a leggyorsabb Kaisa Mäkäräinen két és fél perc alatt .